افزونه سئو وردپرس Yoast SEO یکی از معروف ترین و قدرتمند ترین افزونه های سئو و بهینه سازی وردپرس می باشد. که توسط شرکت ها و سازمان های بزرگی مانند ناسا ، دیزنی ، استاروار و… مورد استفاده قرار میگیرد. و دارای دو نسخه رایگان و پرمیوم می باشد. در نسخه پرمیوم شما یک افزونه فوق العاده سئو خواهید داشت که به شما کمک می کند. مطالبی با کیفیت منتشر کنید. و هم کاربران و هم موتور های جست و جو را خشنود کنید.

۶ دلیل خرید نسخه پرمیوم افزونه Yoast SEO

افزونه حرفه ای سئو وردپرس Yoast SEO Premium

نسخه رایگان در مقابل نسخه پولی:

نسخه رایگان افزونه Yoast Seo یک افزونه کامل می باشد. اما این نسخه پرمیوم است که به شما این اجازه را می دهد تا برداشت بیشتری از سایت خود بکنید. در این نسخه امکانات لازمی قرار داده شده که به شما به عنوان یک توسعه دهنده یا صاحب سایت کمک می کند تا آسان تر سایت خود را به قله های موفقیت برسانید.

۱- پشتیبانی از چند کلید واژه کانونی:

اکثر مواقع بازدیدکنندگان از کلمات کلیدی متفاوتی برای پیدا کردن مقاله ها استفاده می کنند. با استفاده از نسخه پرمیوم این افزونه شما می توانید چندین کلید واژه کانونی را به هر یک از مطالبتان اضافه کنید. با استفاده از چند کلید واژه کانونی شانس اینکه مطلب شما را کاربران پیدا کنند بسیار بیشتر می شود. شما می توانید تا پنج کلیدواژه کانونی برای هر پست مشخص کنید.

۲-مدیریت ریدایرکت ها:

با استفاده از نسخه پرمیوم افزونه Yoast SEO شما فورا به یک استاد ریدایرکت در وردپرس تبدیل می شوید. این موضوع موقعی بدرد میخورد که شما قصد دارید یک پست یا دسته را تغییر دهید و یا ان را حذف کنید. نسخه پرمیوم هنگام همچین اتفاقی متوجه موضوع می شود و از شما می پرسد که می خواهید آدرس مذکور را به آدرس جدیدی ریدایرکت کنید یا خیر ؟ این کار کمک می کند تا کاربران و موتور های جست و جو با صفحاتی مانند صفحات ۴۰۴ کمتر روبرو شوند.

۳-ساخت رعد آسای لینک های داخلی:

یکی از فاکتور هایی که به افزایش سئو سایت شما کمک می کند استفاده از لینک های داخلی مرتبط درون پست های سایتتان می باشد. که گاها پیدا کردن مطالب مرتبط و لینک کردن کلمات بسیار کار دشواری می شود. با استفاده از نسخه پرمیوم افزونه Yoast Seo شما می توانید به راحتی هرچه تمام تر لینک های داخلی مناسب را پیدا کرده و در داخل مطالب خود اضافه کنید.

با شروع به نگارش یک مطلب این افزونه شروع می کند به پیشنهاد کردن مطالب مرتبط که می توانید در پست های خود لینک کنید. و هرچقدر بیشتر تایپ کنید موارد مرتبط تری را به شما ارائه می کند.

۴- پشتیبانی ۲۴/۷:

با خرید نسخه پرمیوم می توانید از پشتیبانی ۲۴/۷ استفاده کنید. و در صورت بروز مشکل یا سوال به سرعت جواب خود را از متخصصان این شرکت دریافت کنید.

۵- ارائه قابلیت های جدید

گروه توسعه دهنده افزونه Yoast Seo به صورت مستمر در حال کار برروی این افزونه هستند. و روزبروز امکانات جدیدی به این افزونه اضافه می کنند تا کارایی آن را بهبود ببخشند. که بسیاری از این امکانات و ویژگی ها فقط برای نسخه پرمیوم این افزونه در دسترس می باشد.

۶- بدون تبلیغات

در صورت خرید نسخه پرمیوم شما دیگر هیچگونه تبلیغاتی را در محیط این افزونه مشاهده نخواهید کرد.

این افزونه با قیمت ۶۹ دلار (بیش از ۲۵۰۰۰۰ تومان) در سایت اصلی این افزونه آن هم برای استفاده برروی یک سایت به فروش می رسد. شما همین الان میتوانید نسخه پرمیوم افزونه Yoast Seo را از لینک زیر و با قیمت باورنکردنی ۱۹۰۰۰ تومان از سایت مارکیو خریداری کنید.

محمد جواد کوشکی
خودمو یک متخصص نمی دونم چون هر روز دارم چیز های جدیدی در حوزه کسب و کار اینترنتی یاد می گیرم.