با سلام خدمت کاربران عزیزن مارکیو.یکی از اصول مهم در راه اندازی یک وبسایت سرعت لود بسیار خوب وبسایت هستش که بر روی افزایش ورودی و اعتماد کاربران بسیار تاثیرگذار هستش.نیمی از بازدیدکنندگان انتظار دارند که وبسایت در عرض ۲ ثانیه یا حتی کمتر بارگذاری شود! و اگه اینطور نباشد به سرعت دکمه برگشت را میزنند و از سایت خارج می شوند.یکی از موثرترین راه حل ها عملیات پاک سازی وردپرس mysql می باشد.

افزایش سرعت وبسایت با پاک سازی وردپرس mysql

افزایش سرعت وبسایت با پاک سازی وردپرس mysql

همانطور که می دانید سیستم وردپرس از PHP و MySQL استفاده می کند. php یک زبان برنامه نویسی است که برای دسترسی و نمایش وردپرس،اطلاعات را در وردپرس mysql ذخیره می کند.برای نصب هر سیستم وردپرس یک پایگاه داده ی MySQL پشت آن قرار دارد. این پایگاه داده شامل تمامی اطلاعات سایت از نام سایت گرفته تا تمامی نوشته های. وردپرس mysql تمامی اطلاعات را در جداول جداگانه ای سازماندهی میکند.جدولی برای تنظیمات، جدولی برای دیدگاه ها، جدولی برای نوشته ها و…

افزونه های متعددی برای پاک سازی وردپرس mysql در مخزن وردپرس موجود است. اما می توان گفت یکی از بهترین و کاربر پسند ترین افزونه همین wp-optimize می باشد. شما به کمک آن و بدون هیچ گونه اقدام دستی می توانید به صورت خودکار پایگاه داده را پاک سازی کنید.افزونه را نصب کرده و تنظیمات آن که بسیار ساده است را انجام دهید. بقیه ی فعالیت ها به عهده ی افزونه است.

محمد جواد کوشکی
خودمو یک متخصص نمی دونم چون هر روز دارم چیز های جدیدی در حوزه کسب و کار اینترنتی یاد می گیرم.