همانطور که ميدانيد در وردپرس مديريت رسانه ها امري بسيار ضروري است . درست است برخي از صاحبان وبسايت به اين امر توجهي نميکنند اما به مرور زمان متوجه اين خواهند شد که در اين عرصه هيچ پيشرفتي نميکنند . در اين مقاله هدف ارائه يک پلاگين قوي و محبوب براي مديريت و سازماندهي رسانه هاست که باعث ميشود توسط آن به راحتي بتوانيد رسانه هاي خودتان را بدون هيچ نگراني مديريت کنيد .

مديريت آسان رسانه ها با پلاگين محبوب WP Media Folder

WP Media Folder يک مدير رسانه اي محبوب است که به شما اين امکان را مي دهد که تصاوير، فيلم ها و فايل هاي ديگر خود را سازماندهي کنيد .WP Media Folder افزونه اي است که با يک منحني يادگيري ملايم طراحي شده است. اين افزونه درست مثل مدير فايل دسک تاپ شما عمل مي کند، به اين معني که همه چيز را به طور منظم در پوشه ها و دسته هاي مختلف گروه بندي مي کند. همچنين با استفاده از اين پلاگين ميتوانيد براي پوشه هاي خود هر تصويري که مرتبط با محتوا پوشه هاست ايجاد کنيد و به هر ترتيبي که دوست داري آن ها را قرار دهيد .

اين افزونه داراي ويژگي هاي ديگري از جمله فيلتر کردن، مرتب سازي سريع و دسته بندي هاي مختلف نيز ميباشد. همچنين داراي زمان بارگزاري بسيار کم و بهره وردي بسيار بالايي نيز است .

به غير از مديريت پوشه، اين افزونه همچنين مديريت فايل ها را سريع تر و آسان تر مي کند.به عنوان مثال، اين امکان را به شما ميدهد که به راحتي به جايگزين يا حذف فايل ها پبردازيد. حتي ميتوانيد ايکون هاي فايل ها را نيز از طريق اين پلاگين سفارشي کنيد .

همگام سازي و ايمپورت کردن (sync & Import)

از طريق اين پلاگين ميتوانيد با استفاده از کتابخانه رسانه وردپرس سرويس هاي ابر را مانند Google Drive, Dropbox, OneDrive همگام سازي کنيد و ميتوانيد تصاوير و يا ويدئو هايي را که در سرويس هاي ابري ذخيره کرده ايد در اين افزونه به راحتي وارد کنيد

هماهنگ سازي دو طرفه است، به اين معني که تغيير در هر دو سيستم عامل ، وردپرس و سرويس ابري منعکس مي شود.به طور خلاصه، WP Media Folder به شما کمک مي کند تا از فايل هايي که در جاي ديگر ذخيره شده اند در وردپرس نيز بتوانيد استفاده کنيد .با اين وجود، فايل ها نه تنها در سرويس هاي ابر ذخيره مي شوند بلکه FTP نيز قطب مرکزي رسانه هاي وب سايت وردپرس شماست.

براي اين منظور، اگر فايل ها در سرور FTP پراکنده شده باشند،به جاي جست و خيز کردن از طريق چندين پوشه براي پيدا کردن فايل هاي مربوطه، WP Media Folder ابزارهايي براي کمک به شما در بازيابي آنها فراهم مي کند . در واقع، WP Media Folder اجازه مي دهد تا فايل هاي خود را از سرور FTP خود وارد کنيد .

سازگاري شخص ثالث

صرف نظر از اينکه تنظيمات وردپرس شما به چه صورتي است، افزونه WP Media Folder با تمامي افزونه هاي وردپرس سازگاري دارد .به عنوان مثال اين افزونه با ووکامرس سازگار است به گونه اي که به شما کمک مي کند تا فروشگاه آنلاين خود را به آساني سازماندهي کنيد.

تنها چيزي که الان بايستي انجام دهيد اين است که ابتدا اين پلاگين را دانلود و تصب کنيد سپس از عملکرد ايده ال آن لذت ببريد .پلاگين هاي مديريت رسانه اي تنها براي اين وجود دارند که کار شما را ساده تر کند .

اميدوارم براتون مفيد واقع شده باشه .

موفق باشيد .

عفیفه خدنگی