افزونه WP Favorite Posts وظیفه ای مانند بوک مارک کردن مطالب را برعهده دارد با این تفاوت که با این افزونه شما مطالب مورد علاقه خود را برروی وبسایتی که در آن حضور دارید ذخیره می کنید و در مرور های آتی که از وب سایت مذکور دارید لیستی از علاقه مندی های شما (مطالب موردعلاقه) برایتان نمایش داده خواهد شد.

افزونه مطالب مورد علاقه WP Favorite Posts

بواسطه افزونه WP Favorite Posts در صورتیکه کاربر وارد شده باشد،علاقه مندی ها به جای ذخیره شدن در کوکی ها در دیتابیس ذخیره می شوند.در مواردی که کاربر وارد نشده باشد این علاقه مندی ها در کوکی ها ذخیره خواهند شد.

در صورت تمایل می توانید تنظیمات را بشکلی تعیین کنید که تنها کاربران عضو قادر به ثبت مطالب مورد علاقه شان باشند. همچنین ابزارکی با عنوان ” محبوب ترین مطالب” در دسترس می باشد که به کمک آن می توانید لیستی از برترین علاقه مندی ها ایجاد نمایید.

نحوه کار با این افزونه بسیار ساده می باشد . شما فقط کافیست نصب کنید و کد زیر را در هر جای حلقه پست که خواستید قرار دهید :

<?php if (function_exists('wpfp_link')) { wpfp_link(); } ?>

اگر هم نمیتوانید قالب خود را ویرایش کنید یا فقط میخواهید یک یا چند مطلب خاص به علاقه مندیها افزوده شود, از کد زیر در هر مطلبی که خواستید استفاده نمایید :

[wpfp-link]

مراحل کار تمام شد, اما آخرین مرحله را باید انجام دهید و یک مکانی را مشخص کنید که بتواند مطالبی که جزو علاقه مندی های کاربر هست را نمایش بدهد یک برگه جدید بسازید و داخل آن کد زیر را قرار دهید :

{{wp-favorite-posts}}

موفق باشید

محمد جواد کوشکی
خودمو یک متخصص نمی دونم چون هر روز دارم چیز های جدیدی در حوزه کسب و کار اینترنتی یاد می گیرم.