معمولا هنگام ثبت نام کاربر در وبسایت وردپرسی ، یک ایمیل تاییدیه برای کاربر ارسال می شه، در حالی که شما میتونید در کنار این پیام تاییدیه ، پیام دیگری نیز اضافه کنید و تاثیر گذار تر عمل کنید مثلا کاربری که تازه به سایت شما ثبت نام کرده است قطعاً اطلاعات خوبی راجب وبسایت شما نداره ، شما میتونید با ارسال یک ایمیل ، ضمن خوش آمد گویی ، قسمت های مفید و جالب سایتتون رو معرفی کنید  !

ابتدا شما افزونه SB Welcome Email Editor را نصب و فعال کنید . پس از فعالسازی افزونه ، از قسمت تنظیمات ، بر روی گزینه SB Welcome Editor کلیک کنید ، در صفحه باز شده پیام ایمیلی که قرار است به کاربران جدید ارسال شود را وارد کنید ( توجه داشته باشید در این قسمت خلاقیت به خرج بدین ) ! شما میتونید ایمیل هایی که در مرحله های دیگر (فراموشی رمز عبور و یا .. ) ارسال میشود را نیز تغیر بدید ( از قسمت Welcome Email Setting ) !

welcome-email-settings-300x159

یک سری تگ ها نیز وجود دارد که در طراحی یک پیام ایمیلی به شما کمک خواهد کرد !

[site_url], [login_url], [user_email], [user_login], [plaintext_password], [blog_name], [admin_email], [user_id], [custom_fields], [first_name], [last_name], [date], [time]

خوب ، پس از تکمیل پیام ایمیل ، بر روی گزینه Update Setting کلیک کرده و جهت مشاهده ایمیل طراحی شده توسط شما و همچنین تست این افزونه ، کمی پایینتر در همون صفحه دکمه  Test Emails(Save First ,will Send To Current User ) را بزنید تا به ایمیلی که در مدیریت وردپرستان وارد کردین ارسال شود !

موفق باشید

محمد جواد کوشکی
خودمو یک متخصص نمی دونم چون هر روز دارم چیز های جدیدی در حوزه کسب و کار اینترنتی یاد می گیرم.