عرض سلام و وقت بخیر خدمت کاربران محترم تالاروردپرس.این نوشته با بقیه پست های سایت فرق میکنه و امروز میخوام بر خلاف دیگر مطالب سایت که از نوع آموزش وردپرس بودن در این مطلب میخوایم معرفی وبسایت داشته باشیم و یک سایت فوق العاده که در زمینه وردپرس و آموزش طراحی قالب وردپرس بصورت تخصصی کار میکنه رو خدمت شما عزیزان معرفی کنیم.

معرفی سایت وبسافت۳

سایت وبسافت۳ با آدرس websoft3.com یکی از بهترین مراجع و منابع آموزش وردپرس هست که با تولید فیلم های آموزشی رایگان و غیر رایگان باعث توسعه و پیشرفت دانش طراحی سایت و علل خصوص طراحی قالب وردپرس در بین علاقه مندان شده پیشنهاد میکنم یک بار طعم یادگیری با این سایت رو بچشید. >> آموزش وردپرس – آموزش طراحی قالب وردپرس

چه آموزش هایی در سایت وبسافت۳ ارائه میشود؟

در سایت آموزشی وبسافت۳ تقریبا تمامی مباحث آموزشی طراحی سایت و طراحی قالب وردپرس بصورت فیلم آموزشی ارائه میشه که اینجا به برخی از آنها اشاره میکنیم :
۱ – آموزش طراحی قالب سایت در فتوشاپ
۲ – آموزش طراحی سایت با html5 css3 (تبدیل psd به html)
۳ – آموزش طراحی قالب وردپرس (تبدیل قالب html به وردپرس)
۴ – وردپرس پیشرفته – مباحث حرفه ای طراحی قالب وردپرس
۵ – آموزش طراحی ریسپانسیو با css3
۶ – آموزش سئو وردپرس
۷ – مقالات تخصصی آموزش وردپرس

 

websoft3

اگر تازه کار هستید از صفر شروع کردید و از وردپرس و طراحی قالب وردپرس هیچی نمیدونید پیشنهاد میکنم حتما ۱۰ دقیقه وقت بزارید و فیلم آموزشی زیر رو رایگان ببینید. در این فیلم آموزشی شما روال کار طراحی قالب وردپرس رو یادمیگیرید.

مشاهده آنلاین فیلم توجیحی نحوه طراحی قالب وردپرس

شاید این سایت خیلی معروف و شناخته شده نباشه اما یقینا بزودی به یکی از پرطرفدارترین سایت های آموزشی وردپرس تبدیل میشه چرا که با ارئه محتواهای خالصانه و کاملا اختصاصی در زمینه طراحی سایت و وردپرس در حال حاضر طرفدارانی هرچند معدود اما پروپاقرصی پیدا کرده که وبسافت۳ اولویت اول آنهاست.

رضایت ۱۰۰درصدی شرکت کنندگان در دوره های آموزشی وبسافت۳ (چه بصورت رایگان و غیر رایگان) حاکی از غنی بودن محتواهای آموزشی این سایت است.

منتخب دوره آموزشی جامع طراحی سایت وردپرسی از سایت وبسافت۳
برای مشاهده یکی از دوره های آموزشی جامع سایت وبسافت۳ روی لینک زیر کلیک کنید :

دوره آموزشی جامع طراحی قالب وردپرس

محمد جواد کوشکی
خودمو یک متخصص نمی دونم چون هر روز دارم چیز های جدیدی در حوزه کسب و کار اینترنتی یاد می گیرم.