افزونه تغییر آدرس سایت و مطالب وردپرس Velvet Blues Update URLs

افزونه تغییر آسان آدرس سایت و مطالب Velvet Blues Update URLs

اگر شما وبلاگ وردپرس خودتون رو به یک آدرس جدید منتقل کردید ولی تمام لینک های داخلی به همون دامنه قبلی شماست افزونه وردپرس Velvet Blues Update URLs میتونه کمکتون کنه ، بله ! وقتی که وبلاگتون رو به دامنه جدید منتقل کردید یا یه دامنه جدید پارک کردید که دوست ندارید از دامنه قبلی استفاده کنید؛ با نصب این افزونه فقط شما آدرس دامنه قبلی خودتونو میدید و در سطر دوم آدرس دامنه جدیدتون؛ بعد تمامی لینک های داخلی و سایر تنظیمات که مربوط به دامنه قبلی بود به دامنه جدید تغییر پیدا میکنه و خودکار بروز میشه.

افزونه تغییر آسان آدرس سایت و مطالب Velvet Blues Update URLs

افزونه تغییر آسان آدرس سایت و مطالب Velvet Blues Update URLs

این افزونه امکان رو هم داره که حتی شما بتونید انتخاب کنید لینک های فایلهای ضمیمه شده تغییر بکنه یا نه و تنظیم کنید که  چه آیتم هایی تغییر کنه و چه آیتم هایی تغیر نکنه!

ویژگی های افزونه

  • امکان بروزرسانی لینک ها در محتوای متن,خلاصه متن و زمینه دلخواه
  • امکان بروزرسانی لینک های فایل های رسانه
  • مشاهده تعداد لینک های بروزرسانی شده در تنظیمات

آموزش افزونه Velvet Blues Update URLs

برای شروع کار ابتدا افزونه را دریافت نموده و از بخش افزونه های سایت خود آن را نصب نمایید. بعد از نصب این افزونه در بخش ابزارک های پیشخوان سایت وردپرسی شما بخشی با عنوان Velvet Blues Update URLs برای افزودن تصویر به دسته ها در وردپرس ایجاد شده است.

ابتدا مانند تصویر بالا و در قسمت اول آدرس قدیمی یا همان آدرس فعلی سایت خود را وارد کادر اول کرده و سپس در کادر دوم آدرس جدیدی که می خواهید جایگزین آدرس قدیمی شود را وارد کنید.

در مرحله بعد هم تعیین کنید که آدرس شما در چه بخش هایی از سایت وردپرس تغییر کند. می توانید تعیین کنید تا در برگه ها، فایل های پیوست شده، کل لینک های موجود در سایت تغییر کند.در پایان بر روی دکمه ی Update URLs NOW کلیک کنید تا عمل به‌روزرسانی url های وردپرس انجام شود و جایگزینی لینک ها صورت گیرد.

توجه: حتما قبل از انجام بروزرسانی تهیه پشتیبان از پایگاه داده وردپرس خود را فراموش نکنید تا در صورت تغییر اشتباه لینک فایل پشتیبان را دوباره درون ریزی کنید.

موفق باشید.

Share:
خودمو یک متخصص نمی دونم چون هر روز دارم چیز های جدیدی در حوزه کسب و کار اینترنتی یاد می گیرم.

Leave a پاسخ

خدمات سئو و پشتیبانی سایت

خدمات سئو و پشتیبانی سایت

پکیج کامل آموزش طراحی قالب وردپرس

پکیج کامل آموزش کدنویسی و طراحی قالب وردپرس

دوره جامع آموزش سئو سایت

دوره آموزش حرفه ای سئو سایت

دوره کامل آموزش گوگل ادز

دوره حرفه ای آموزش گوگل ادوردز