پس از درج آگهی و تبلیغات خود در سایت های مختلف از راه های مختلفی می توانید ترافیک و بازدید کنندگان آگهی خود را بالا ببرید. برای انجام این کار کافی است موارد زیر را انجام دهید.

افزایش ترافیک و آمار بازدید کنندگان آگهی

افزایش ترافیک و آمار بازدید کنندگان آگهی

افزایش ترافیک با ایجاد لینک به آگهی

می توانید در سایر سایت ها لینک به آگهی خود در سایت دارکوب ایجاد نمایید و این کار را می توانید با ایجاد لینک از وبلاگ، وب سایت، فروم ها و سایر سایت هایی که به شما قابلیت ایجاد لینک را می دهند ایجاد نمایید. هر چه تعداد لینک های بیشتری به آگهی خود به سایت دارکوب ایجاد نمایید آگهی شما رتبه بهتری در موتورهای جستجو خواهد گرفت و در نتیجه بازدید کنندگان آگهی بالا خواهد رفت. با انجام این کار در صورتی که کلمه کلید شما در موتور جستجویی نظیر گوگل تایپ شود آگهی شما به عنوان اولین مطالب بالا خواهد آمد.

به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

در زیر صفحه آگهی شما چهار لینک شبکه های اجتماعی مختلف گوگل پلاس، فیس بوک، توئیتر و لینکدین وجود دارد که می توانید با کلیک روی آنها آگهی خود را در شبکه اجتماعی خود به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید از دوستان خود نیز بخواهید این کار را برای شما انجام دهند و هر چه این عملیات به اشتراک گذاری بیشتر انجام شود آگهی رتبه بهتری خواهد گرفت. البته شبکه های اجتماعی دیگری به جز این چهار شبکه اجتماعی وجود دارند که در صورتی که در آنها عضو می باشید می توانید آدرس صفحه آگهی خود را در آنها به اشتراک بگذارید.

استفاده از قابلیت درج مجدد آگهی

در سایت دارکوب سیستمی وجود دارد که با ورود به کنترل پانل خود و رویت لیست آگهی های من می توانید آگهی قبلا درج شده خود را بارگذاری مجدد نمایید و که این عملیات آگهی شما را در لیست آگهی ها بالا می آورد و به عنوان آگهی های تازه درج شده نمایش می دهد و در نتیجه نیاز به درج مجدد آگهی نیست و کافی است هر چند وقت یکبار به سایت دارکوب مراجعه نموده و آگهی خود را بارگذاری مجدد نمایید.

تکمیل نمودن اطلاعات مربوط به آگهی

در چه می توانید اطلاعات بیشتری در آگهی و تبلیغ خود درج نمایید و هر چه این اطلاعات تکمیل تر باشد آگهی شما رتبه بهتری در موتورهای جستجو خواهد گرفت. به جای درج توضیحات اجمالی آگهی حتما سعی نمایید توضیحات کامل آن را درج نمایید و در آگهی و تبلیغ خود از تصویر نیز استفاده نمایید. هر چه آگهی شما تکمیل تر باشد بازدید کننده بیشتری بدست خواهد آورد. عدم درج دو یا چند آگهی با عنوان و توضیحات تکراری دقت نمایید هر آگهی خود را فقط و فقط یکبار در سایت آگهی دارکوب بارگذاری نمایید و در صورتی که آگهی خود را چندین بار در سایت بارگذاری نمایید رتبه و تعداد بازدید کنندگان آگهی های شما بسیار پایین خواهد آمد.

درج آگهی های مختلف در سایت های مختلف

به جای آنکه یک آگهی را برای کلیه سایت های آگهی در نظر بگیرید برای هر وب سایت آگهی و نیازمندی یک آگهی مختص به خود ایجاد نمایید و آن را در سایت مورد نظر بارگذاری نمایید. بهتر است عنوان و کلیه متوون و حتی تصاویر مربوط به آگهی شما در هر وب سایت متفاوت باشد.

محمد جواد کوشکی
خودمو یک متخصص نمی دونم چون هر روز دارم چیز های جدیدی در حوزه کسب و کار اینترنتی یاد می گیرم.
7 نظر ارسال شده
 1. محمد جواد گفت:

  خواهش می کنم دوست عزیز
  موفق باشید

 2. طراحی سایت گفت:

  سلام

  داداش گلم ترکوندی با این سایت عالیت

 3. محمد جواد گفت:

  ممنون لطف دارید

 4. طراحی وب سایت گفت:

  موفق باشید

 5. طراحی سایت گفت:

  مرسی از این مطلب خوبتون