افزونه ادیتور پیشرفته وردپرس TinyMCE Advanced

افزونه TinyMCE Advanced یک ادیتور حرفه ای به بخش ارسال مطالب وردپرس اضافه می کند که با استفاده از این افزونه برخی از قابلیت های دیگه رو می توانید به ادیتور خودتون اضافه می کنید.این افزونه کاربردی وردپرس در مخزن بزرگ وردپرس با موفقیت ثبت شده است و تا کنون بیش از ۱ میلیون با نصب و فعال سازی شده است و درواقع یکی از افزونه های مطرح و جزو افزونه کاربردی ویرایشگر متن وردپرس نیز می باشد.

افزونه ادیتور پیشرفته وردپرس TinyMCE Advanced

tinymce-advanced-hamyarwp

لازم به ذکر است این افزونه بخشی از امکانات شامل جداول، بلوک، بالا نویسی و یا پایین نویسی، قرار دادن منبع، کد، پیوند داخلی و … را به شما می دهد که به راحتی می توانید کلیه این امکانات را به صورت کاملا حرفه ای در ویرایشگر وردپرس خود جای داشته باشید و در مطالب خود استفاده نمائید.استفاده از این افزونه برای کلیه دوستان و همکاران وردپرسی بنا به تجربه شخصی لازم و حیاتی می باشد.

امکانات افزونه :

  • وارد کردن کلاس های css از طریق کلاس های تعریف شده توسط شما
  • پشتیبانی از ساخت و ویرایش جداول
  • ویرایش inline سی اس اس ها
  • گزینه های متنوع برای مدیریت تصاویر داخل پست
  • جستجو و جایگزین کردن ویرایشگر کنونی
  • پشتیبانی از تگ های خاص XHTML

آموزش کار با افزونه کاربردی وردپرس TinyMCE Advanced

پس از دانلود و نصب و فعالسازی افزونه در بخش تنظیمات وردپرس گزینه جدیدی به نام TinyMCE Advanced اضافه می شود و می توانید در این قسمت تنظیمات این افزونه رو بررسی کنید.

تنظیمات افزونه با توجه به اینکه فارسی سازی هم شده بسیار راحت و ساده هستش و برای اولین بار هم می تونید براحتی تنظیمات این افزونه رو انجام بدید و فقط شما باید ابزاری که مد نظرتون هستش از منو پایین به صورت drag&drop بکشید و در منو ابزار اصلی در بالا قرار بدید.

بعد از ذخیره تنظیمات در بخش افزودن نوشته با همون ابزاری مواجه میشید که خودتون انتخاب کردید و براحتی می تونید یک نوار ابزار حرفه ای ویرایشگر در سیستم وردپرس خودتون داشته باشید.

موفق باشید

Share:
خودمو یک متخصص نمی دونم چون هر روز دارم چیز های جدیدی در حوزه کسب و کار اینترنتی یاد می گیرم.

Leave a پاسخ

خدمات سئو و پشتیبانی سایت

خدمات سئو و پشتیبانی سایت

پکیج کامل آموزش طراحی قالب وردپرس

پکیج کامل آموزش کدنویسی و طراحی قالب وردپرس

دوره جامع آموزش سئو سایت

دوره آموزش حرفه ای سئو سایت

دوره کامل آموزش گوگل ادز

دوره حرفه ای آموزش گوگل ادوردز