افزایش امنیت وردپرس با Sucuri Scanner

با سلام خدمت شما کاربران مارکیو

همانطور که میدانید و کارشناسان این حوزه اظهار نظر کرده اند. وردپرس جزو امن ترین سیستم های مدیریت محتوا در جهان می باشد. و هسته وردپرس نسبت به دیگر سیستم ها بسیار ایمن می باشد. اما هیچ سیستم و ابزاری به صورت صد در صدی دارای ایمنی کامل نمی باشد. و یکی از مهم ترین فاکتور های یک سایت موفق ایمنی آن سایت می باشد. در این مقاله به شما یک افزونه بسیار کاربردی با نام Sucuri Scanner معرفی می کنیم که به افزایش امنیت وردپرس کمک شایانی می کند.

افزایش امنیت وردپرس با Sucuri Scanner

sucuri-plugin

این افزونه امنیتی امکانات فوق العاده متنوعی را برای افزایش امنیت سایت وردپرس در اختیار شما می گذارد از مانیتورینگ و پیدا کردن فایل های مخرب گرفته تا سخت کردن شرایط امنیتی سایت.

نصب و راه اندازی افزونه:

بعد از دانلود و نصب این افزونه در داخل سایت وردپرسی خود می بایست این افزونه را فعال کنید. در اولین فعال سازی پیامی مبنی بر وارد کردن API Key مانند تصویر زیر به شما نمایش داده می شود.

با کلیک روی گزینه Generate API Key می توانید API Key مخصوص خود را بسازید. و به افزونه بدهید و آن را به صورت کامل فعال کنید. 

با زدن دکمه ی گفته شده پنجره پاپ آپی مشابه تصویر بالا نمایان می شود که شما می توانید اطلاعات مربوط به ایمیل و دی ان اس سایت خود را مشاهده کنید. حال روی دکمه ی انتهایی و آبی رنگ “Proceed” کلیک کنید تا عملیات فعال سازی شروع شود. پس از انجام این کار افزونه فعال شده و به داشبورد مربوط به آن منتقل خواهید شد.

,
Share:
خودمو یک متخصص نمی دونم چون هر روز دارم چیز های جدیدی در حوزه کسب و کار اینترنتی یاد می گیرم.

Leave a پاسخ

خدمات سئو و پشتیبانی سایت

خدمات سئو و پشتیبانی سایت

پکیج کامل آموزش طراحی قالب وردپرس

پکیج کامل آموزش کدنویسی و طراحی قالب وردپرس

دوره جامع آموزش سئو سایت

دوره آموزش حرفه ای سئو سایت

دوره کامل آموزش گوگل ادز

دوره حرفه ای آموزش گوگل ادوردز