با سلام خدمت کاربران عزیز مارکیو.در خدمت شما هستیم با یک مقاله مفید و مختصر در مورد تاثیرات و اهمیت سئو خوب در سایت که در ادامه باهم بررسی می کنیم.همانطور که می دانید سئو یکی از اصول مهم در راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی می باشد و شما باید به این مسئله توجه بسیار زیادی داشته باشید.به همین دلیل نکاتی را در ادامه به شما توضیح می دهیم.

تاثیرات و اهمیت سئو خوب در سایت

تاثیرات و اهمیت سئو خوب در سایت

۱٫بدست آوردن نتایجی خوب با هزینه ای بسیار کم ( در مقایسه با Adwords )

زمانیکه سایت شما در بالای لیست جستجو قرار گیرد، دیگر لازم نیست که برای هر کلیک مبلغی را پرداخت کرده و یا برای تبلیغات هزینه کنید. با کمی تلاش و اندکی هزینه برای سئو، شما خواهید دید که وبسایتتان ترافیک مناسبی را بدست خواهد آورد. شما دیگر مجبور نیستید برای هر فردی که روی آگهی شما کلیک می کند، مبلغی را پرداخت کنید. برخلاف تبلیغات پولی، زمانیکه کار کردن بر روی سئو سایت شما متوقف شود، سایت ترافیک خود را از دست نخواهد داد. بنابراین بوسیله سئو می توانید از نیاز به هزاران آگهی در سراسر وب خلاص شوید.

۲٫افزایش قطعی ترافیک

با استفاده از ابزارهای تحلیلی و گزارش دهنده، شما شاهد افزایش شدید ترافیک خواهید بود. این یک راه قطعی برای به حداکثر رساندن تلاش های کسب و کار شما است. سئو به شما نتایجی بلافاصله، اما نه به سرعت را ارائه می دهد و به محض اینکه تلاش های سئو خود را شروع کنید، ترافیک سایتتان با نرخ ثابت افزایش خواهد یافت. ابزارهایی وجود دارند که با استفاده از آنها می توانید ترافیک سایتتان را پیگیری کنید و به وضوح خواهید دید که افراد بیشتری از سایت شما بازدید می کنند و فروش شما بیشتر خواهد شد.

۳٫افزایش اعتبار نام تجاری شما، مردم به گوگل اعتماد می کنند.

مردم اعتقاد دارند که اولین سایت ها در فهرست گوگل، شرکت های معتبری هستند و با انجام سئو، وب سایت شما تبدیل به نام تجاری قابل اعتمادی خواهد شد. اگر رتبه سایت شما در گوگل پایین باشد، مردم در مورد اعتبار وب سایت شما شک خواهند کرد. اگر گوگل مکان خاصی در بالای لیست جستجو را به وبسایت شما اختصاص دهد، بخصوص اگر فهرستی از صفحات اصلی سایت شما را هم نشان دهد، اینکار به شما اعتباری خواهد بخشید که هیچ تبلیغی قادر به انجام اینکار نخواهد بود.

محمد جواد کوشکی
خودمو یک متخصص نمی دونم چون هر روز دارم چیز های جدیدی در حوزه کسب و کار اینترنتی یاد می گیرم.