یکی از موارد بسیار مهمی که برای مدیران سایت ها اهمیت زیادی دارد ، اطلاع کاربران از اخبار ، مطالب و اطلاعیه هایی است که در سایت ارسال می شود که ممکن است بسیاری از کاربران آن را نبینند ! در این مواقع استفاده از خبرنامه ها برای ارسال ایمیل به کاربرانی که می خواهید از اطلاعیه ها و مطالب سایت شما مطلع شوند ، می باشد

افزونه Sendinblue یک افزونه حرفه ای و کاربردی برای وردپرس می باشد که شما را در جمع آوری لیست ایمیل کاربران از طریق بخش عضویت خبرنامه خواهید بود . با جمع آوری ایمیل کاربران می توانید به راحتی برای آنها در سریع ترین زمان ممکن ایمیل ارسال کنید و مطالبی را که می خواهید معرفی کنید ، برای آنها ارسال نمایید .

آموزش نصب افزونه Sendinblue

برای نصب این افزونه به بخش پیشخوان > افزونه ها > افزودن اقدام به نصب و فعال سازی افزونه Sendinblue نمایید .

Home :

در این بخش می توانید API دریافت شده از سایت Sendinblue را وارد نمایید .در زیر منوی Home می توانید در جایگاهی که مشاهده می کنید کد API را جهت اتصال سیستم Sendinblue و وردپرس وارد کنید و بر روی دکمه ی login کلیک کنید تا اکانت کاربری شما تایید شود. حال در همان صفحه ی home می توانید اکانت خود را به همراه هر فعالیتی که در sendinblue انجام شده مشاهده کنید .

Forms :

با کمک این بخش می توانید فرم عضویت در خبرنامه را بسازید.سپس شورت کدی را که در اختیار شما قرار می دهد می توانید در برگه ها قرار دهید. همچنین می توانید از بخش ابزارک ها ابزارک Sendinblue widget را انتخاب کنید . در بخشی از وبسایت خود قرار دهید .

Lists :

از این بخش می توانید لیست های کاربری بسازید و همچنین لیست هایی که در وبسایت Sendinblue دارید را مدیریت کنید.

Statistics :

همچنین می توانید آمارهای فعالیت های خود را در سیستم Sendinblue مشاهده کنید.

محمد جواد کوشکی
خودمو یک متخصص نمی دونم چون هر روز دارم چیز های جدیدی در حوزه کسب و کار اینترنتی یاد می گیرم.