گروه مارکیو سومین پکیج آموزشی خود را با عنوان فارسی سازی قالب و افزونه های حرفه ای وردپرس آماده کرده و برای شما عزیزان جهت استفاده قرار داده است.

یکی از راه کارهای حرفه ای و سریع برای راه اندازی یک سایت قوی با وردپرس ولی با کمترین زمان استفاده از قالب های آماده وردپرس است که این روزها قسمت عمده ای از دنیای وردپرسی ها را به خود مشغول کرده است .
این قالب ها از طرف کمپانی های بزرگ جهان از قبیل Themeforest , ElegantThemes , YooThemes , WooThemes , TemplateMonster عرضه میگردد که حرفه ای ، زیبا و استاندارد بودن آن ها آنقدر پررنگ است که همه را به استفاده از آن وادار میکند. اما تنها مشکلی که داریم در استفاده از این تم های انگلیسی برای فارسی زبانان است .

پکیج آموزش فارسی سازی قالب و افزونه وردپرس

در این آموزش چه چیزهایی آموزش می بینید؟!

در این آموزش ابتدا شما با نرم افزار مورد نیاز برای فارسی سازی قالب ها و افزونه های وردپرس آشنا خواهید شد.سپس نحوه ساخت فایل زبان فارسی مخصوص قالب و افزونه را آموزش می بینید و در نهایت شروع به فارسی سازی تمام کلمات قالب یا افزونه مورد نظر می کنید.ضمن اینکه به تمام نکات لازم جهت فارسی سازی در پکیج اشاره شده است.در قسمت آخر آموزش هم شما با دستورات css لازم جهت راست چین کردن قالب و افزونه آشنا می شوید و به طور کلی یاد میگیرید که چونه قالب ها و افزونه های وردپرس را چگونه راست چین کنید.

 

سرفصل های آموزش :

  • معرفی نرم افزار فارسی ساز قالب های وردپرس
  • نحوه فارسی سازی قالب و افزونه های وردپرس
  • آموزش راست چین کردن قالب و افزونه های وردپرس

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟!

این دوره برای تمام کاربرانی که با وردپرس به طور کلی یا نسبی آشنایی دارند و تمایلی به یادگیری طراحی و کدنویسی سایت ندارند بسیار مناسب است.همچنین کاربرانی که از این پکیج استفاده می کنند باید با html و css آشنایی نسبی داشته باشند.

این محصول دارای پشتیبانی دائمی می باشد و کاربرانی که از این پکیج استفاده می کنند هر موقع به مشکل برخوردند می توانند با ما در تماس باشند

محمد جواد کوشکی
خودمو یک متخصص نمی دونم چون هر روز دارم چیز های جدیدی در حوزه کسب و کار اینترنتی یاد می گیرم.