اشتراک گذاری محتوا مانند پست های بلاگ در رسانه های اجتماعی راه عالی برای افزایش مخاطبان و یا به عبارتی کاربران تان میباشد . همچنین بهترین راه حل برای افزایش ترافیک سایتتان هست .بدون شک شما در فضاهای مجازی مانند تلگرام ,فیسبوک و… پست هایتان را به اشتراک می گذارید, اما اشتباهی که اکثرا مرتکب می شوند این است که بسیاری از مردم محتوا و پست های مربوط به سایت شان را تنها در یک کانال و فقط یکبار به اشتراک میگذارند.

چرا باید مطالب سایت را بیش از یکبار در فضای مجازی منتشر کرد؟!

و اما واقعیت چیست؟ هنگامی که شما زمان زیادی را برای ایجاد محتوایی مانند بلاگ برای کاربران تان صرف میکنید و فقط یکبار آن را به اشتراک میگذارید یک موضوع را نادیده میگیرید, حتما برایتان سوال پیش آمده که ایراد اشتراک پست ها فقط یکبار چیست ؟ دلیل آن این است که زمانی که شما زمان زیادی را صرف نوشتن یک پست میکنید و سپس در یک زمان خاص آن را به اشتراک میگذارید ,امکان این هست که برخی از افراد در آن زمان دسترسی نداشته باشند و خیلی از افراد هیچوقت آن پست را نبینند .

اگر به کارکرد خودتان نگاه کنید این سوال پیش میاد که تا حالا چندبار شده که به وبسایت های مورد علاقه خود رفته و بر روی محتوای قدیمی آن ها کلیک کرده اید؟ به اشتراک گذاری محتوا فقط یک بار، باعث میشود که یک تکه بزرگ از کاربران شما احتمالا هیچ وقت پست هایی را که ساعت ها صرف جمع آوری آن ها کرده اید نبینند .

در اینجا بایستی گفته شود که تنها اشتراک گذاری پست های تکراری از یک مطلب نه تنها کار درستی نیست بلکه کار اشتباهی نیز میباشد و ممکن است باعث کاهش کاربرانتان نیز شود.بنابراین نیاز به یک روش عالی با بهترین کارکرد دارید .
روش Kissmetrics به شما چگونگی بهتر و عالی عمل کردن در این راه را میگوید .

در ابتدا باید این را همیشه مدنظر داشته باشید که اشتراک تنها یکبار پست ها اصلا روش درستی برای افزایش تعداد کاربران و به عبارت امروزی تر فالور ها نیست و همچنین بایستی بدانید بروز رسانی تمامی مطالب و محتوا های انتشار شده بسیار پر اهمیت است . گام بعد پیدا کردن راه حل های خلاقانه برای اشتراک گذاری مطالب تکراری میباشد .

به عنوان مثال اگر میخواهید پستی را دوباره به اشتراک بگذارید میتونید به راحتی با حذف و یا اضافه کردن چند کلمه در عنوان آن ,آن را به یک پست جدید تبدیل کنید و یا از راه حل های زیر استفاده کنید :

  • یک روش ساده:موضوع پست + لینک
  • طرح یک سوال به جای موضوع تا مخاطب بیشتر تشویق به خواندن پست شود
  • ذکر کردن یک واقعیت که در محتوا خود پست قرار دارد
  • نوشتن یک نقل قول مرتبط به جای موضوع
  • نوشتن یک پیام تبلیغاتی و تیزری به جای موضوع تا مخاطب را بیشتر تشویق به خواندن پست کند

نکته عالی که در این زمینه مطرح میشود این است که با استفاده از این روش ها متوجه میشوید که کدامین برای تعامل با مخاطبینتان بهتر است که آیا آن ها یک روش ساده را برای خواندن پست هایتان ترجیح میدهند و یا یک راه خلاقانه را  .

و اما در اینجا قصد داریم با یکی از خدمات مرتبط با این موضوع شما را آشنا کنیم .

 MeetEdgar چیست؟

MeetEdgar یک سرویس بسیار مفید است که به شما کمک می کند تا به طور خودکار  به بروز رسانی اجتماعی محتوا سایتتان بپردازید . این کار با سازماندهی همه پستهای اجتماعی شما در کتابخانه های دسته بندی شده، مانند «پست های بلاگ»، «تیپ ها»و… انجام میشود .

سپس می تونید محتویات خودتان را بر اساس طبقه بندی برنامه ریزی کنید و روزها و زمان هایی را که می خواهید Edgar به طور خودکار مطالبتان را از کتابخانه ,بکشد و منتشر کند, تنظیم کنید. یک ویژگی جالب این سرویس این است که شما هرگز نیازی به نوشتن صف خود ندارید – Edgar از طریق محتوای شما حرکت می کند و سپس شروع به بازیابی پست های قدیمی تر می کند، از این طریق اطمینان حاصل میکنید که پست های شما توسط یک مخاطب جدید حتما دیده خواهد شد و همچنین ترافیک ورودی سایتتان را افزایش خواهید داد.

چگونگی استفاده از MeetEdgar

این سرویس در یکی محیط کاملا ازمایشی تست شده است و طبق گزارشات آن چه که مهم است :

  • استفاده از آن بسیار آسان است و اینکه دقیقا عملکردی شبیه به فضای اجتماعی شما مانند توییتر و فیسبوک دارد .
  • باعث صرفه جویی در مقدار زیادی از زمان شما میشود .به راحتی میتوانید با برنامه ریزی دقیق دیگر وقته خودتان را بر روی بروز رسانی نگذارید .

 

رویکرد این سرویس نه تنها باعث عملکرد های خوب بالا میشود بلکه باعث افزایش و تشویق کاربرانتان برای مطالعه دقیق پست ها نیز میشود و به طور خلاصه اینکه اگر شما تاکنون تنها یکبار پست های خودتان را به اشتراک میگذاشتید پیشنهاد میکنیم که حتما روش kissmetrics را امتحان کنید و حتی در صورت لزوم به دنبال اطلاعات بیشتری در مورد این روش باشید و همچنین یکی از بهترین سرویس ها که در این خصوص MeetEdger می باشد،استفاده کنید .

امیدوارم این مطلب براتون مفید واقع شده باشه.

موفق باشید.

عفیفه خدنگی