یکی از جالب ترین ویژگی هایی که اخیرا در اکثر سایت ها مشاهده میشه امکان اطلاع رسانی بروزرسانی سایت هستش.این ویژگی اطلاع رسانی در وردپرس نیز وجود دارد که می تونید با استفاده از افزونه های مختلفی که برای وردپرس آماده شده استفاده کنید و امکان اطلاع رسانی رو برای کاربران تون فراهم کنید.اطلاع رسانی سایت روش های مختلفی داره که می تونه توسط مرورگر یا توسط خود سایت انجام بشه که باهم بررسی می کنیم.با مارکیو همراه باشید.

اضافه کردن اطلاع رسانی در وردپرس

اطلاع رسانی در وردپرس

امکان اطلاع رسانی سایت برای سایت هایی که هر روز بروز می شوند بسیار مفید خواهد بود چرا که با هر بروزرسانی سایت برای کاربرانی که این امکان را فعال کرده اند اطلاع رسانی خواهد شد.

بنابراین مزایای کلیدی استفاده از اطلاع رسانی سایت چه چیزهایی است :

  • برای اطلاع رسانی بروزرسانی سایت دیگه نیازی به داشتن اپلیکیشن موبایل سایت نیست و مرورگرها و سایت از این قابلیت پشتیبانی می کنند.
  • با استفاده از اطلاع رسانی سایت حتی کاربرانی که در سایت شما نیستند از بروزرسانی سایت شما باخبر شده و مطمئنا به سایت شما مراجعه می کنند.
  • اطلاع رسانی سایت به تمام کاربران این اجازه را می دهد که بدون داشتن هیچگونه اطلاعاتی حتی ایمیل از بروزرسانی سایت شما آگاه شوند.
  • اطلاع رسانی سایت در هنگام بروزرسانی سایت شما بلافاصله اطلاع رسانی را انجام می دهد.
  • اطلاع رسانی سایت باعث افزایش ترافیک شما می شود به طوریکه شاید شما یک مطلب بسیار موثر در سایت تان منتشر کرده باشید و مخاطبان سایت شما از این مطلب باخبر نباشند و این ویژگی به کاربران کمک می کند که به سایت شما مراجعه کنند.
  • استفاده از اطلاع رسانی سایت برای سایت های فروشگاهی جهت اطلاع رسانی محصولات جدید بسیار موثر می باشد.

چگونه اطلاع رسانی در وردپرس را فعال کنیم؟!

در ادامه ما به شما چند افزونه وردپرس اطلاع رسانی سایت معرفی می کنیم که با نصب یکی از آنها می تونید از این امکان عالی در سایت تون بهره مند بشید.

اطلاع رسانی در وردپرس

OneSignal یکی از بهترین افزونه های اطلاع رسانی وردپرس می باشد که بیش از ۴۰۰۰۰ نصب فعال دارد و به صورت رایگان در وردپرس ارائه شده است.این افزونه مرورگر های کروک،موزیلا و سافاری را پشتیبانی می کند و در حال حاضر در سایت مارکیو هم نصب است.

اطلاع رسانی در وردپرس

Chrome Push Notifications یکی دیگر از افزونه اطلاع رسانی وردپرس می باشد که بسیار حرفه ای عمل کرده و رایگان است و فقط مخصوص مرورگر کروم می باشد.از قابلیت های این افزونه میشه به نصب ساده و تنظیمات راحت و همچنین اطلاع رسانی برای مطالب جدید سایت اشاره کرد.

اطلاع رسانی در وردپرس

Push Notifications for WordPress by PushAssist از افزونه های برتر دیگر در زمینه اطلاع رسانی وردپرس می باشد که دارای تنظیمات پیشرفته در ادمین وردپرس است و می توانید از پنل ادمین وردپرس تان تنظیمات افزونه را براحتی انجام دهید.

امیدوارم از این مطلب استفاده کافی برده باشید.موفق باشید

محمد جواد کوشکی
خودمو یک متخصص نمی دونم چون هر روز دارم چیز های جدیدی در حوزه کسب و کار اینترنتی یاد می گیرم.