حتما برایتان پیش آمده زمانی که در حال وب گردی هستید، احتمالا در وبسایت هایی با مقالات محبوب روبرو شده اید. نمایش پست های محبوب به بازدیدکنندگان وب سایت شما کمک می کند تا بهترین مطالب شما را با صرفه جویی در زمانشان پیدا کنند و همچنین با نمایش پست های محبوب در سایت تان نه تنها باعث می شوید که صفحات نمایشی خود را افزایش دهید بلکه منجر به افزایش تعداد بازدیدکنندگان تان نیز می شود. اگر به دنبال این هستید که یک بخش پست های محبوب را در سایت خود اضافه کنید، پس شما در جای درستی قرار گرفته اید. در این مقاله، قصد داریم بهترین پلاگین های وردپرس در این زمینه را معرفی کنیم  .

نمایش محبوب ترین پست ها با بهترین پلاگین ها در وردپرس

قبل از اینکه یک پلاگین را برای نمایش محبوب ترین مطالب خود انتخاب کنید، ممکن است بخواهید به وب سایت های برتر نگاهی بیندازید و ببینید چگونه وبسایت های موفق دیگر این کار را انجام می دهند. به عنوان مثال، برخی صاحبان وبسایت مطالب محبوب خود را بر اساس روز ، ماه و سال طبقه بندی میکنند و یا برخی زمان بندی خاصی برای آن در نظر نمی گیرند و فقط محبوب ترین های پست های خود را به نمایش میگذارند .همانطور که گفته شد فواید این عمل نه تنها باعث میشود تعداد صفحات تان افزایش یابد بلکه باعث این می شود که حتی پست های قدیمی تان دوباره مشاهده شوند و تعداد بازدیدتان افزایش باید.

شما همچنین باید تصمیم بگیرید که کجا می خواهید پست های محبوب را در وب سایت خود نشان دهید. شما می توانید آن را در صفحه اول، یا هر صفحه ای در وب سایت خود نمایش دهید. تست مکان های مختلف به شما کمک خواهد کرد که بتوانید بهترین جاه ها را برای جایگذاری پست های خود پیدا کنید.

به این ترتیب، نگاهی به بعضی از پلاگین های معروف برای نمایش پست های محبوب در وردپرس می اندازیم.

۱٫ WordPress Popular Posts

این پلاگین با بیش از ۲۰۰۰۰۰ نصب فعال ،جزو یکی از بهترین و معروف ترین پلاگین های جهان شناخته شده است . این پلاگین امکان نمایش محبوبترین پست ها را در وردپرس را به شما میدهد .با این پلاگین هیچ نگرانی برای افزایش تعداد پست های محبوبتان ندارید و میتوانید تا هر اندازه که میخواهید این اندازه را افزایش دهید همچنین میتوانید CSS سفارشی خودتان را نیز اعمال کنید، به عنوان مثال گزیدهها، نویسنده، تعداد نظرات، تعداد نمایشها و موارد دیگر را نیز نمایش دهید.

مزایا: پیک پلاگین قدرتمند  با تمام گزینه هایی است که شما برای نمایش پست های محبوب خود نیاز دارید. پشتیبانی از انواع پست های سفارشی و توانایی اضافه کردن ویجت چندین بار به شما این امکان را می دهد که مجموعه ای متفاوت از نمایش های محبوب ایجاد کنید، برای مثال پست های محبوب، بررسی های محبوب و غیره

معایب: این افزونه دو جدول اضافی در پایگاه داده برای ذخیره داده های پست های محبوب و حافظه پنهان ایجاد می کند. در حالی که بعضی از کاربران ممکن است استدلال کنند که روشی بهتری برای نگهداری این داده ها وجود دارد.

۲٫ Top 10 – Popular posts plugin for WordPress

یکی دیگر از قدتمند ترین پلاگین ها به این منظور پلاگین Top 10می باشد که دارای یک ویجت و کد کوتاه بسیار قابل تنظیم می باشد.این پلاگین دارای محدوده تاریخ می باشد به این منظور که میتوانید زمان ماندن یک پست را در صفحه مشخص کنید .همچنین می توانید نویسنده ها ،تعداد بازدید ها و … را نیز نمایش دهید.

مزایا: Top 10 Posts Popular Plugin دارای ویژگی های غنی سازی، انعطاف پذیری و راه اندازی آسان میباشد و همچنین ذخیره سازی آن به گونه ای طراحی شده که بار سرور را کاهش دهد و با دیگر پلاگین نیز سازگار است .

معایب: صفحه تنظیمات پلاگین گزینه های زیادی دارد و ممکن است برای مبندی ها کمی پیچیده باشد .

۳٫ Relevant

با استفاده از این پلاگین شما می توانید پست های محبوب خود را با نظرات یا تعداد بازدیکنندگان نمایش دهید. همچنین به شما اجازه می دهد تا ریز عکس، نویسنده، گزیده ای، و تاریخ ارسال را تنظیم کنید کنید. این پلاگین قدرتمند دارای کد کوتاه و تگ قالب است که می توانید آن را برای نمایش پست های محبوب در هر نقطه از وب سایت خود استفاده کنید. شما همچنین می توانید بلوک های پست قبل یا بعد از ارسال مطالب را فعال کنید.

مزایا: دارای کد کوتاه می باشد و همچنین با دیگر پلاگین ها سازگار است .

معایب: این پلاگین دارای ویژگی تنظیم محدوده زمانی بر اساس تاریخ نمیباشد.

۴٫ WP-PostRatings

این پلاگین یکی دیگر از پلاگین های قدرتمند وردپرس در این زمینه میباشد ،این پلاگین دارای ویژگی رتبه بندی هر پست نیز میباشد .این ویژگی برای زیبا تر نشان دادن سایتتان و افزایش تعداد بازدیدکنندگانتان بسیار پر اهمیت است .بهترین بخش در مورد پلاگین ویجت، رتبه بندی آن است که رتبه های دارای امتیاز بالا را در وب سایت شما نشان می دهد به طور ساده تر این به شما اجازه می دهد که پست های محبوب را با رای کاربران به نمایش بگذارید و تمام پست هایی که دارای بیشترین رتبه بندی باشند به صورت پیش فرض در قسمت پست های محبوب قرار میگیرند.

امیدوارم مفید واقع شده باشه.

موفق باشید.

عفیفه خدنگی