شاید اکثر سایتها نیاز به ساخت اسلایدشو در وردپرس یا یک گالری تصویر داشته باشند.خب با وجود اسکریپت ها و کد های آماده فراوان کار سختی نیست اما این بار این امکان را راحت تر از همیشه در وردپرس برای شما آماده ساخته ایم. امروز میخواهیم یک افزونه قدرتمند و در عین حال ساده به شما معرفی کنیم که به وسیله آن به راحتی میتوانید یک گالری عکس ایجاد نمائید…. در ضمن آموزش ایجاد گالری عکس هم به صورت تصویری و قدم به قدم وجود دارد…

ساخت اسلایدشو در وردپرس با افزونه NextGen Gallery

خب این افزونه دوست داشتنی NextGen Gallery است که ممکنه خیلی ها نام این افزونه رو شنیده باشند. این افزونه یکی از منعطف ترین و پر قابلیت ترین افزونه های گالری عکس وردپرس میباشد که شما میتوانید به راحتی گالری های مختلف ایجاد کنید و آنها را با تنظیمات فراوانی که در اختیار دارید به شکل دلخواه در آورید.

پس از نصب و فعالسازی افزونه زیر تنظیمات و وردپرس فارسی یک بخش جدید اسلایدر ایجاد می شود که می توانید از قسمت افزودن اسلایدشو به هرتعداد که می خواهید عکس برای اسلایدشو خود انتخاب کنید و تنظیمات آن را براحتی انجام دهید و در آخر زیر دکمه انتشار اسلایدر شورت کد اسلایدشو مورد نظر (جهت نمایش در برگه,نوشته و ابزارک) و همچنین کد php فراخوانی اسلایدشو جهت نمایش در سایت فراهم میشود.

موفق باشید

محمد جواد کوشکی
خودمو یک متخصص نمی دونم چون هر روز دارم چیز های جدیدی در حوزه کسب و کار اینترنتی یاد می گیرم.