مدیریت تبلیغات در وردپرس با افزونه AdRotate

مدیریت تبلیغات در وردپرس با افزونه AdRotate

اگر شما مبتدی هستید و تازه یه سایت وردپرسی راه اندازی کردین و هنوز خیلی کد نویس حرفه ای نیستین، اضافه کردن کد به فایل های تم یک راه حل ایده آل نیس و ممکنه سایت شما را با مخاطره مواجه کنه و مشکلی برای نمایش سایت شما بوجود بیاد، شما نمیتوانید اندازه های مختلف تبلیغ یا مکانهای مختلف که امکان درج تبلیغ داشته باشید را به درستی مدیریت کنید.در این مقاله ما به شما نحوه مدیریت تبلیغات در وردپرس با افزونه AdRotate را نشان خواهیم داد.

دلیل استفاده از پلاگین AdRotate چیست؟

برنامه های تبلیغاتی مانند Google Adsense و دیگران نیازمند ناشران هستند تا عناصر کد را در وب سایت خود برای نمایش تبلیغات اضافه کنند. به عنوان یک ناشر وردپرس، می توانید این کار را با ویرایش کد در فایل های تم یا با استفاده از یک افزونه مدیریت آگهی انجام دهید.

شما همچنین میتوانید شانس خود را برای از بین بردن و ایجاد اشتباهات غیر منتظره وردپرس افزایش می دهد. از سوی دیگر، با استفاده از یک پلاگین مدیریت آگهی شما میتوانید به راحتی در هر مکان وب سایت خود را وارد کنید. شما می توانید چندین کد تبلیغاتی را ذخیره کنید، آنها را یچرخانید، و تبلیغات را در صفحات مختلف نشان دهید یا پنهان کنید.

اجازه دهید نگاهی به نحوه مدیریت آگهی ها در وردپرس مانند استفاده از افزونه AdRotate کنیم

مدیریت تبلیغات در وردپرس با AdRotate

اولین کاری که باید انجام دهید این است که پلاگین AdRotate را نصب و فعال کنید. برای جزئیات بیشتر، مراحل گام به گام راهنمای نحوه نصب پلاگین وردپرس را ببینید.

پس از فعال سازی، شما باید از  AdRotate » Adverts  بازدید کنید و روی لینک « افزودن جدید » کلیک کنید تا اولین تبلیغ خود را ایجاد کنید.

این شما را به اضافه کردن صفحه آگهی جدید می اورد. شما باید یک عنوان برای آگهی خود را ارائه دهید زیرا این آگهی در داخل ناحیه مدیریت وردپرس به شما کمک خواهد کرد.

پس از آن، می توانید کد تبلیغاتی که توسط شبکه تبلیغاتی شما ایجاد شده است مانند Adsense بسازید. در عوض، اگر شما در حال استفاده از تبلیغات خود میزبانی هستید، شما همچنین می توانید کد تبلیغات خود را تولید کنید.

برای تبلیغات میزبانی شده، می توانید تصاویر بنر را آپلود کنید و ردیابی کلیک را فعال کنید.

شما باید گزینه فعال را انتخاب کنید تا این آگهی در سایت وردپرس شما موجود باشد.

بعد، شما باید به پایین صفحه در بخش استفاده و برنامه ریزی بروید. در اینجا می توانید آگهی خود را برنامه ریزی کنید و کوتاهی را که می توانید به پست ها، صفحات یا ویدجت های نوار کناری اضافه کنید، دریافت کنید.

فراموش نکنید که بر روی دکمه Save Advert کلیک کنید تا تنظیمات خود را ذخیره کنید. شما می توانید این روند را برای ایجاد هرچه بیشتر آگهی های مورد نظر تکرار کنید و سپس تصمیم بگیرید که چه آگهی هایی را می خواهید در سایتتان نمایش داده شود .

گروه بندی آگهی ها با هم

بسیاری از وبلاگ نویسان وردپرس به چندین شبکه تبلیغاتی و برنامه های شبکه ای می پیوندند. همچنین ممکن است فضاهای تبلیغاتی در مکان های مختلف و در اندازه های مختلف داشته باشید .

گروه بندی اجازه می دهد تا شما به راحتی دسته بندی تبلیغات خود را به دسته های مختلف برای مدیریت آسان تر کنید .

برای ایجاد یک گروه جدید، به صفحه AdRotate » Groups سر بزنید و روی پیوند« اضافه کردن جدید » کلیک کنید.

این شما را به صفحه گروه جدید ایجاد می کند.

ابتدا باید یک عنوان برای گروه خود تهیه کنید. این به شما این امکان را می دهد که به آسانی گروه را در ناحیه مدیر وردپرس خود شناسایی کنید.

سپس شما می توانید به صورت نمایشی موقعیت دقیق سایت خودتان را ببینید.

به عنوان مثال، شما می توانید یک آگهی از گروه در یک زمان، یک بلوک از تبلیغات، و یا حالت پویا که آگهی پس از چند ثانیه تغییر یابد را تنظیم کنید.

بعد، شما می توانید گزینه های نمایش خودکار گروه را انتخاب کنید. AdRotate به شما این امکان را می دهد که به صورت خودکار تبلیغات را از یک گروه به پست ها، صفحات و ویدجت های نوار کناری وارد کنید.

در پایین صفحه، شما تمام آگهی های خود را که می توانید با آن گروه مرتبط کنید مشاهده خواهید کرد. به سادگی آگهی هایی را که می خواهید وارد کنید را انتخاب کنید و سپس بر روی دکمه Save Group کلیک کنید.

آگهی در وردپرس را به صورت دستی وارد کنید

در حالی که شما می توانید تبلیغات خود را به گروه ها مرتبط کنید و به طور خودکار آنها را در پست ها، صفحات، دسته ها و ابزارک قرار دهید، بعضی از ناشران ممکن است بخواهند کنترل بیشتری در مورد آگهی هایی که در آن مکان نمایش داده میشود ،داشته باشند.

پلاگین AdRotate فوق العاده برای قرار دادن تبلیغات در هر نقطه از سایت وردپرس شما آسان است .هر آگهی که در سایت شما ایجاد می کند دارای کد کوتاهی است که شما می توانید در پست ها و صفحات وردپرس و حتی انواع پست های سفارشی خود کپی کنید.

به AdRotate » Adverts بروید و روی هر آگهی کلیک کنید تا بتوانید آن را ویرایش کنید. در صفحه Edit Ad، شما باید به بخش استفاده بروید تا یتوانید کد کوتاه را کپی کنید.

اگر می خواهید آگهی های تبلیغاتی خود را در نوار کناری وردپرس خود نمایش دهید، سپس به Appearance » Widgets  بروید و ویجت AdRotate را به نوار کناری خود اضافه کنید.

ما امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند تا با نحوه مدیریت تبلیغات در وردپرس با استفاده از افزونه AdRotate آشنا شوید.

Share:

Leave a پاسخ

خدمات سئو و پشتیبانی سایت

خدمات سئو و پشتیبانی سایت

پکیج کامل آموزش طراحی قالب وردپرس

پکیج کامل آموزش کدنویسی و طراحی قالب وردپرس

دوره جامع آموزش سئو سایت

دوره آموزش حرفه ای سئو سایت

دوره کامل آموزش گوگل ادز

دوره حرفه ای آموزش گوگل ادوردز