شما نیاز به یک لیست ایمیل قوی برای هدایت ترافیک به صورت هدفمند به کسب و کار آنلاین خود دارید و MailOptin ویژگی های بسیار خوبی را برای این موضوع به ارمغان می آورد،دلیل اصلی ساخت لیست ایمیل این است که به شما اجازه می دهد تا خوانندگان وفادار خود را در هر زمان که محتوای جدیدی تولید میکنید، به وبسایت خود ارجاع دهید.

هر فردی که به صورت جدی در مورد ساخت یک لیست ایمیل دنبال راه حل است ابتدا باید از ابزار های برتر برای جمع آوری ایمیل ها استفاده کند.

با وجود این که برخی افزونه های لیست ایمیل رایگان وردپرس می توانند فرم های انتخاب شده را نمایش دهند،اما آنها از ویژگی های اساسی لازم برای ایجاد یک لیست ایمیل قوی برخوردار نیستند. MailOptin، یک پلاگین تولید کننده پیشنهادی وردپرس برای کسب و کار آنلاین میباشد که میتواند یک گزینه بسیار عالی برای این کار باشد .

MailOptin

هر کسی می تواند فرم Optin را تنظیم کند و شروع به جمع آوری شناسه های ایمیل کند . این را درنظر داشته باشید که برای دریافت مشترکین ایمیل بیشتر، قبل از انتخاب یک افزونه وردپرس، موارد زیر را باید از قبل بیاموزید:

  • تم های زیبا
  • راه اندازی ایمیل
  • نمایش قوانین
  • بهینه سازی برای دستگاه های صفحه نمایش کوچک
  • گزینه های سفارشی نامحدود
  • هدف گذاری در سطح صفحات مختلف

دلیل استفاده ازMailOptin

پاسخ این سوال طراحی هدفمند MailOptin است زیرا دارای ویژگی های بسیار کاربردی است و همچنین استفاده از آن بسیار ساده است.

شروع به کار با MailOptin

MailOptin همراه با قالب های جذاب ساخته شده و گزینه های سفارشی نامحدود برای دریافت فرم Optin ،در عرض چند دقیقه برا شما آماده می شود . هنگامی که پلاگین را فعال می کنید، می توانید با استفاده از رابط کاربر پسند MailOptin، فرم های optin را ایجاد کنید. داشبورد آن بسیار ساده است و تمامی صاحبان وبسایت میتوانند به راحتی از آن استفاده کنند.

انواع مختلف نمایشگر option

MailOptin همراه با نوع صفحه نمایش ها متفاوت است .

جعبه نور

این مؤثرترین و محبوب ترین راه برای ساختن یک لیست ایمیل است، اگر چه اگر به درستی نصب نشود میتواند بسیار دردسر ساز شود . MailOptin یک فناوری جدید به نام “خروج دلخواه” را فراهم می کند که می تواند به شما در جلوگیری از پاپ ها بدون هیچ حواس پرتی کمک کند.

با استفاده از MailOptin می توانید اشکال optin خود را در بالا یا پایین پست خود مشاهده کنید.فقط فرم خود را ابتدا پیکربندی کنید و بلافاصله آن را آغاز کنید .

نوار اعلان

این مکان جادویی برای نمایش فرم است.شما گزینه هایی برای ایجاد یک نوار اطلاع رسانی با یک فرم Optin برای جمع آوری ایمیل ها برای بازدیدکنندگان خود دارید.

مروری بر MailOptin

MailOptin با ویژگی های مختلف همراه است و ما در این مقاله قصد داریم نگاهی به برخی از ویژگی های پلاگین و استراتژی های ایمیل ساختن لیست به منظور مطابقت با آخرین استانداردهای بازاریابی ایمیل بیندازیم .

قصد خروج (Exit-intent)

این یک ویژگی هوشمند است که ساختمان ایمیل تهاجمی را بدون اینکه کاربران شما را منحرف کنند ،حفظ می کند. مطالعه نشان داده است ۷۰ درصد از کاربران با نمایش پاپ آپ های فوری هنگام بازدید از سایت تحریک می شوند و MailOptin به آرامی این مشکل را با ماشه اتوماتیک “exit-intention” که به عنوان یک افسون کار می کند را حل می کند.

زمان تاخیر

این ویژگی به شما این امکان را میدهد که مدت زمانی را که یک کاربر در سایتتان بود پس از خروج آن مشاهده کنید .

بعد از پیمایش

بعد از اینکه یک کاربر از طریق درصد پیش تعیین شده در صفحه شما حرکت می کند، می توانید فرم اشتراک ایمیل خود را فعال کنید.این پلاگین تمام پروسه را آسان می کند،فقط تمام چیزهایی که لازم دارید تا انجام دهید این است که تنظیمات را در صفحه گزینه های “Display Rules” تعریف کنید.

بینش عملیاتی

شما می توانید یک تفسیر شفاف و گرافیکی از داده هایتان برای برنامه ریزی و نظارت بر میزان موفقیت خود داشته باشید.

امیدوارم براتون مفید واقع شده باشه

موفق باشید .

عفیفه خدنگی