شاید برای شما هم سوال باشه که چطور ممکن هستش که بتونید یک فایل word رو در وردپرس وارد کنیم و از تمام محتویاتش استفاده کنید.در واقع تا قبل از این ماله شما مجبور بودید برای وارد کردن محتویات یک فایل ورد تمام متنش رو کپی کنید و در بخش افزودن نوشته وردپرس پیست کنید ولی از این پس می تونید خیلی راحت خود فایل word رو به راحتی در بخش افزودن نوشته وردپرس وارد کنید.با مارکیو همراه باشید. 

ابتدا افزونه Mammoth .docx converter نصب و فعالسازی کنید.حالا برای اینکه بتونید از این قابلیت در سایت تون استفاده کنید باید به بخش افزودن نوشته مراجعه کنید و در پایین بخش محتویات مطلب شما با یک باکس به نام Mammoth .docx converter مواجه میشید که می تونید فایل .docx رو از این قسمت بارگزاری کنید.

docxconverter

پس از بارگزاری فایل حالا تمام محتویات فایل ورد در سایت شما نمایش داده می شود و می توانید از سه حالتی که به صورت تب وجود دارد در فایل خود استفاده کنید.

previewdocx

توجه داشته باشید که پس از بارگزاری فایل تمام استایل های موجود در فایل ورد شما از بین می رود ولی می تونید از نوار ابزار وردپرس استایل مورد نظر رو برای فایل word تون در نظر بگیرید.

موفق باشید

محمد جواد کوشکی
خودمو یک متخصص نمی دونم چون هر روز دارم چیز های جدیدی در حوزه کسب و کار اینترنتی یاد می گیرم.