در بعضی سایت ها مشاهده شده که شما می توانید علاوه بر لایک کردن,مطلب مورد نظر رو در قسمت علاقه مندی مطالب وردپرس خودتون ذخیره کتید تا هروقت به این مطلب نیاز داشتید بلافاصله بهش دسترسی داشته باشید.این قابلیت می تونه هم به سایت شما و هم به کاربران سایت شما در سهولت دسترسی به مطالب کمک کنه و طبیعتا رضایت کاربران سایت رو نیز به همراه خواهد داشت.با مارکیو همراه باشید.

در ابتدا افزونه WP Favorite Posts تصب و فعالسازی کنید.این افزونه به کاربر اجازه افزودن مطلب به علاقه مندی را می دهد.اگر کاربر عضو سایت باشد که این علاقه مندی مطالب در دیتابیس سایت ذخیره می شوند ولی اگر کابر عضو سایت نباشد در کوکی ذخیره می شود.

بعد از فعالسازی افزونه به قسمت تنظیمات » Favorite Posts بروید 

wpfavoriteposts

با توجه به تصویر بالا شما می تونید تنظیمات این افزونه رو به دلخواه انجام بدید.اینکه فقط اعضای سایت قادر به انجام این کار باشند باید گزینه اول فعال باشد و همچنین می تونید آیکن علاقه مندی رو مشخص کنید.

در قسمت تصویر دوم شما باید متن علاقه مندی رو مشخص کنید مثلا در فیلد به جای جمله “Add to My Library” بنویسید “افزودن مطلب به علاقه مندی” یا می تونید برای حذف مطلب از علاقه مندی هم قسمت “Text for clear link” رو به جمله دلخواه تغییر بدید.

همچنین فیلد آخر هم برای پیغام خطا امکان افزودن مطلب به علاقه مندی ها فقط برای کاربران می باشد.

موفق باشید

محمد جواد کوشکی
خودمو یک متخصص نمی دونم چون هر روز دارم چیز های جدیدی در حوزه کسب و کار اینترنتی یاد می گیرم.