خرید بک لینک قوی و با کیفیت

یکی از مهمترین اصول بهبود رتبه کلمات سایت، خرید بک لینک با کیفیت و قوی می باشد.بک لینک قوی بستگی به سایت مقصد لینک،اتوریتی بالای سایت،فالو یا نوفالو بودن لینک و انکرتکست دارد.

درواقع می توان گفت که لینک سازی خارجی یا همان ساخت بک لینک مهمترین اصل در بهبود سئو خارجی سایت و در نهایت بهبود رتبه کلمات کلیدی در گوگل می باشد.

اما اینکه بتوانید چنین بکلینک های با کیفیت و خوبی برای سایت خود دریافت کنید نیازمند تجربه کافی در زمینه سئو و مارکتینگ است که در واقع بهتر است این کار را به اشخاص باتجربه و متخصص سئو واگذار کنید.

m.javad_koushki@yahoo.com

۰۹۳۵۴۵۱۲۵۰۰

mjavadk72@

چرا خرید بک لینک از مارکیو

بک لینک های ارائه شده توسط ما کمی متفاوت تر از سایر شرکت ها می باشد.کلیه این لینک ها در سایت های خارجی قدرتمند با دامین اتوریتی بالا و اسپم اسکور پایین ساخته خواهند شد.

این سایت ها نتیجه تلاش چندین ماهه ما برای جمع آوری سایت های قوی برای ساخت لینک فالو می باشد و مدت زمان ایندکس لینک ها در گوگل و moz و همینطور تاثیر آنها در نتایج جستجو و بهبود رتبه بسیار سریع می باشد.

از این روش لینک سازی بر روی چند سایت مختلف نتیجه های خوبی گرفته شده و به همین دلیل تصمیم گرفتیم خدمات را به صورت آنلاین در اختیار همه وبمستران عزیز قرار دهیم.

محصولات خرید بک لینک

پکیج لینک سازی در سایت های خارجی

شروع قیمت از ۴۰۰ هزار تومان

در این پکیج لینک سازی با توجه به کلمه کلیدی و لینک مد نظر مشتری در سایت های خارجی با اتوریتی بالا و فالو ساخته شده و گزارش در قالب فایل اکسل ارائه می شود.

Vinyāsa Yoga

Only $29 / Month

Sequential movement that interlinks postures to form a continuous flow. It creates a movement meditation that reveals all forms as being impermanent and for this reason are not held on to.

Aerial Yoga

Only $39 / Month

Anti-gravity yoga requires a special kind of hammock which can support up to 300 kilos of weight. The rig consists of support chains, a webbing strap, a silk hammock and carabiners.