آیا شما هم دوست دارید زمان تقریبی خواندن هر مطلب را در سایت وردپرس خود نمایش دهید؟! با نمایش تخمین زمان خواندن مطالب وردپرس،کاربران سایت شما تشویق می شوند تا مطالب سایت شما را در همان زمان تقریبی اعلام شده بخوانند.در ادامه شما را با این روش آشنا می کنیم.با مارکیو همراه باشید.

چگونه تخمین زمان خواندن مطالب وردپرس را در سایت نمایش دهیم؟!

یکی از دلایلی که شما باید از این ویژگی در سایت خودتون استفاده کنید این هستش که کاربران رو در سایت تون مدت زمان بیشتری حفظ کنید و این کار باعث بهبود رنک سایت شما خواهد شد.بنابراین دانستن زمان خواندن هر مطلب برای کاربران جالب خواهد بود و کمک میکنه تا مطالب بیشتری در سایت شما مطالعه شود.

اضافه کردن زمان تقریبی خواندن مطلب به وردپرس

برای این کار باید افزونه Reading Time WP را نصب و فعالسازی کنید.جهت آموزش نصب و فعالسازی افزونه می تونید از آموزش نصب افزونه وردپرس استفاده کنید.سپس از قسمت تنظیمات/Reading Time WP می تونید به تنظیمات این افزونه دسترسی داشته باشید.

نمایش زمان تقریبی خواندن مطالب وردپرس

همانطور که در تصویر می بینید در اینجا شما می تونید تنظیمات مورد نظرتون رو انجام بدید مثلا به جای Reading Time : بنویسید زمان تقریبی خواندن مطلب و به جای minutes بنویسید دقیقه و در بخش بعدی تعداد کلمات در هر دقیقه رو به طور پیش فرض ۳۰۰ قرار داده که می تونید تغییر بدید ولی همون ۳۰۰ باشه بهتره.

در نهایت با ذخیره تنظیمات به صورت اتوماتیک این ویژگی در بالای هر مطلب شما قرار خواهد گرفت.همچنین این افزونه به شما یک شورت کد میده که می تونید به صورت دستی در هرجای سایت تون قرار بدید.

نمایش زمان تقریبی خواندن مطالب وردپرس

امیدوارم از این آموزش استفاده برده باشید.موفق باشید

محمد جواد کوشکی
خودمو یک متخصص نمی دونم چون هر روز دارم چیز های جدیدی در حوزه کسب و کار اینترنتی یاد می گیرم.