با سلام خدمت کاربران عزیز مارکیو.اکثر وبمسترانی که با وردپرس کار می کنند حتما از افزونه فروش فایل easy digital downloads برای فروش محصولات مجازی شون استفاده می کنند.شاید براتون جالب باشه که بتونید مثل اکثر فروشگاه های اینترنتی علاوه بر قیمت اصلی محصول یک قیمت ویژه نیز برای محصول تون در نظر بگیرید به طوریکه کاربران برای خرید محصول وسوسه بشند.در این مطلب با مارکیو همراه باشید.

فروش ویژه محصولات وردپرس در Edd با EDD Sale Price

فروش ویژه محصولات وردپرس با Edd sale Price

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان EDD Sale Price در مخزن وردپرس ثبت شده است که با استفاده از آن می‌توانید قیمت ویژه برای محصولات خود را وارد کنید. این افزونه با هدف قیمت ویژه برای محصولات چند قیمتی نوشته شده است اما امکان استفاده ازز آن برای فروش تکی محصول نیز فراهم است. در واقع می توانید فروش ویژه محصولات در وردپرس را داشته باشید.این افزونه تا به امروز توانسته است تا بیش از ۱٫۰۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۵ را از آن خود نماید.

نصب و فعالسازی افزونه فروش ویژه محصولات وردپرس EDD Sale Price

این افزونه دارای پنل تنظیمات خاصی نمی‌باشد و کافی است تا آن را نصب کرده و فعال کنید تا فروش ویژه محصولات در وردپرس را داشته باشید.
سپس به ویرایش یکی از محصولات خود مراجعه کرده و یا یک محصول جدید ایجاد کنید.
حال همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید فیلد دیگری در این افزونه برای فروش ویژه با عنوان Sale price قرار می‌گیرد که می‌توانید قیمت فروش ویژه محصول را در آن درج کنید.

فروش ویژه محصولات وردپرس با Edd sale Price

سپس از بخش فایل‌های محصول از بخش قیمت فایل نوع فایل را که در مرحله قبل وارد کرده‌اید را انتخاب کرده و فایل آن را آپلود نمایید و در نهایت محصول خود را منتشر کنید تا فروش ویژه محصولات در وردپرس اضافه شود.

فروش ویژه محصولات وردپرس با Edd sale Price

موفق باشید

محمد جواد کوشکی
خودمو یک متخصص نمی دونم چون هر روز دارم چیز های جدیدی در حوزه کسب و کار اینترنتی یاد می گیرم.