غیر فعال کردن پلاگین های خاص برای کاربران موبایل وردپرس

راه اندازی پلاگین وردپرس Organizer Plugin

به تازگی یکی از خوانندگان ما پرسید آیا ممکن است پلاگین های وردپرس خاص را در نسخه موبایل وب سایت خود غیرفعال کنیم؟ در این مقاله ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه به راحتی پلاگین های وردپرس را در نسخه سایت موبایل خود غیرفعال کنید.

وردپرس بارگیری پلاگین های غیر فعال را هنگامی که کسی از وب سایت شما بازدید می کند انجام نمیدهد . با این حال، تمام پلاگین های فعال را بارگذاری می کند و بسته به نوع افزونه آن، اسکریپت های مورد نیاز و همچنین شیوه های بارگذاری را بارگذاری می کند.

تمام پلاگین های وردپرس خوب هنگامی که مورد نیاز هستند بارگذاری می شوند. با این حال، گاهی نویسندگان افزونه برای حدس زدن اینکه آیا به پلاگین نیاز دارید یا نه، دشوار است. در چنین شرایطی، آنها تصمیم می گیرند فایل های مورد نیاز را فقط بارگذاری کنند.

برخی از کاربران که میخواهند نمره کامل را در تست سرعت و عملکرد گوگل بدست آورند، اغلب می خواهند پلاگین های خاصی را برای تلفن همراه غیرفعال کنند.

این جایی است که این مقاله می تواند کمک کند.

بیایید نگاهی به چگونگی غیرفعال کردن پلاگین های وردپرس شخصی برای نسخه موبایل وب سایت شما کنیم.

راه اندازی پلاگین وردپرس Organizer Plugin

اولین چیزی که باید انجام دهید این است که پلاگین Plugin Organizer را نصب و فعال کنید. برای جزئیات بیشتر، مراحل گام به گام راهنمای نحوه نصب پلاگین وردپرس را ببینید.

پلاگین Plugin organizer یک پلاگین بسیار قدرتمند است. تنظیم مجدد یا غیرفعال کردن پلاگین ها می تواند منجر به درگیری و رفتار غیر منتظره ای شود که باعث می شود سایت شما غیر قابل دسترسی باشد. توصیه می کنیم قبل از غیر فعال کردن یا تغییر مجدد هر پلاگین یک نسخه کامل وردپرس ایجاد کنید. پس از فعال شدن، شما باید تنظیمات پلاگین را تنظیم کنید تا صفحه تنظیمات صفحه Plugin Organizer را ببینید .

به غیر از گزینه های پیش فرض، در حال حاضر فقط باید گزینه های زیر را فعال کنید.

  • بارگیری پلاگین انتخابی
  • بارگیری پلاگین انتخابی تلفن همراه

فراموش نکنید که برای ذخیره تغییرات خود دکمه Save Settings را کلیک کنید.

ایجاد یک پلاگین برای استفاده از Plugin Organizer

این پلاگین نیاز به استفاده از یک پلاگین دیگه دارد . این پلاگین به طور خودکار سعی دارد آن را برای شما ایجاد کند، اما اگر نتواند آن را انجام دهد، باید آن را به تنهایی ایجاد کنید.

شما می توانید این کار را با رفتن به صفحه افزونه ها » Installed Plugins انجام دهید .شما یک لینک جدید با برچسب Must-Use خواهید دید و با کلیک روی آن افزونه های نصب شده MU را در سایت خود نشان می دهد.

اگر پلاگین یا پلاگین مورد استفاده را نمی بینید، این به این معنی است که سازنده پلاگین برای ایجاد فایل موفق نشد، و شما باید به صورت دستی آن را انجام دهید.

اول، شما باید با استفاده از برنامه FTP یا برنامه مدیریت فایل در cPanel به وب سایت خود وصل شوید. بعد، شما باید به / wp-content / mu-plugins / folder بروید. اگر شما پوشه mu-plugins در / wp-content / folder خود ندارید، پس شما باید آن را ایجاد کنید. پس از آن شما باید به / wp-content / plugins / plugin-organizer / lib / folder بروید و فایل را به نام PluginOrganizerMU.class.php در کامپیوتر خود دانلود کنید.

بعد، شما باید به / wp-content / mu-plugins / folder بروید و فایل را از رایانه خود آپلود کنید.

از Organizer Plugin هم اکنون می توانید از این فایل برای مدیریت پلاگین های خود در تلفن همراه و دسکتاپ استفاده کنید.

غیر فعال کردن پلاگین های وردپرس خاص در نسخه موبایل

به سادگی به صفحه  Plugin Organizer » Global Plugins بروید . شما دو ستون روی صفحه نمایش خواهید دید. ستون اول برای “اقلام موجود” است که شامل تمام افزونه های وردپرس نصب شده شما است. ستون دوم برای “اقلام معلول” با جعبه های جعلی استاندارد و غیر فعال است.

ابتدا باید روی جعبه غیر فعال موبایل کلیک کنید تا آن را گسترش دهید. پس از آن کشیدن و رها کردن پلاگین هایی که می خواهید از ستون موجود به جعبه تلفن غیر فعال غیر فعال کنید.

پس از اضافه کردن افزونه، فراموش نکنید که دکمه ذخیره را برای ذخیره تغییرات خود کلیک کنید.

ما امیدواریم این راهنما به شما کمک کند تا یاد بگیرید که چگونه به راحتی پلاگین های وردپرس را در نسخه موبایل غیر فعال کنید.

Share:

Leave a پاسخ

خدمات سئو و پشتیبانی سایت

خدمات سئو و پشتیبانی سایت

پکیج کامل آموزش طراحی قالب وردپرس

پکیج کامل آموزش کدنویسی و طراحی قالب وردپرس

دوره جامع آموزش سئو سایت

دوره آموزش حرفه ای سئو سایت

دوره کامل آموزش گوگل ادز

دوره حرفه ای آموزش گوگل ادوردز