سیستم کوبو که به تازگی وارد ایران شده است یک سیستم حرفه ای می باشد که متناسب با الگوریتم های گوگل برنامه نویسی و راه اندازی شده است.با استفاده از این سیستم شما می توانید کلمات کلیدی مربوط به سایت خودتون رو ثبت کنید و با توجه به کلمه کلیدی شما و رقابت بین سایر سایت ها در گوگل این سیستم مبلغی برای نمایش لینک های شما در نظر می گیرد و بعد از پرداخت عملیات بهبود کلمه کلیدی مد نظر شما در سیستم کوبو راه اندازی می شود و در آینده نزدیک شاهد تغییرات مثبت در نتایج جستجوی سایت خود و بهبود سئو سایت و … باشید.در صورتی که مایل می‌ باشید درخصوص این وبسایت بیشتر بدانید در ادامه با ما بیشتر همراه باشید.

بهبود رتبه سایت در گوگل به طور کاملا طبیعی

بهبود رتبه سایت در گوگل

کوبو کلود یک سرویس حرفه ای برای بهبود رتبه سایت در گوگل و همچنین بهبود بازدید وب سایت شما می باشد ، به کمک کوبو کلود شما قادر خواهید بود به صورت اتوماتیک رتبه خودتون رو در موتور های جستجو بالا ببرید . این سیستم در واقع با بهینه سازی سایت شما در موتور های جستجو باعث میشه وب سایت شما در کلمات کلیدی خاص بهترین رتبه رو به دست آورد .

چگونه رتبه سایت خود را در گوگل بهبود بخشیم؟!

فرض کنید شما یک لباس فروش هستید و تازه سایتی رو راه اندازی کردید : خیلی چیز ها در دنیای واقعی و دنیای وب مثل هم هستند و خیلی چیز ها متفاوت هستند ، شما اگر یک مغازه ای رو در دنیای واقعی راه اندازی کنید برای کسب درآمد نیاز به تبلیغات دارید ، در دنیای وب هم نیاز به تبلیغات دارید از این نظر باهم شباهت دارند ولی در دنیای واقعی اگر تبلیغات هم نکنید بالاخره ممکن در اثر عبور افراد از خیابان شما ، شما مشتریان هر چند کمی رو داشته باشید .

بهبود رتبه سایت در گوگل

ولی در دنیای وب این گونه نیست و بعد از این که شما سایتتون رو راه اندازی کنید ممکن است هیچ بازدید کننده ای رو نداشته باشید .

شما به یک راه حل مناسب برای جذب کاربر و مشتری در دنیای وب نیاز دارید ؟؟؟

این راه حل : سایت کوبو کلود نام دارد . این سایت به شما کمک میکنه با بهینه سازی سایت تون در موتور های جستجو اون هم به صورت خودکار کاربران و مشتریان بیشتری رو داشته باشید ، شاید بپرسید نحوه عملکرد این سیستم به چه صورت هست .

بهبود رتبه سایت در گوگل و بهینه سازی سئو سایت

بهبود رتبه سایت در گوگل

در دنیای واقعی شما برای این که مشتریان بیشتری رو داشته باشید، یکی از نکات مهم اینه که مغازه تون رو در جایی بخرید که بیشترین تردد رو دارد ، یا کاری کنید که عبور و مرور در محل کسب وکار شما بیشتر شود تا بتوانید مشتریان بیشتری رو داشته باشید . در دنیای وب هم شما برای این که مشتریان بهتری رو داشته باشید ، باید جایگاه مناسبی رو در موتور های جستجو داشته باشید .

کاربران در دنیای وب نیاز های خودشون رو از طریق موتور های جستجو (موتور جستجو مثل گوگل) برآورده می کنند ، مثلا : کاربر X اگر لباس میخواهد در اینترنت سرچ میکنه : فروشگاه لباس ، فروشگاه اینترنتی لباس ، خرید لباس و…
خوب وقتی کاربر سرچ میکنه : خرید لباس :

بهبود رتبه سایت در گوگل

با یک لیست مواجه خواهد بود و خرید خودش رو از یکی از همین سایت ها انجام خواهد داد.

اگر سایت شما هم در این لیست باشد ، مطئنا شما هم مشتری کسب خواهید کرد بسته به رتبه اتون مثلا اگر اول لیست باشید مطمئنا مشتریان بیشتری رو خواهید داشت و بلعکس و همچنین هر چه سایت شما در این لیست ها بیشتر باشد ، مشتریان و بازدید کننده گان بیشتری رو خواهید داشت ، یعنی سود چند برابری

حالا به جای جالب داستان رسیدیم . ما گفتیم که سایت کوبو کلود چی کار میکنه ولی شاید نفهمیده باشید ، ارتباطش با داستان بالا چی هست ؟!

خوب حالا شما میخواهید وقتی در گوگل کاربری سرچ میکنه شما در صفحه اول گوگل باشید؟!

ولی این نیاز مند داشتن علم های خاص خودش هست

اما : سایت کوبو کلود کاری کرده که شما بدون داشتن هیچ علمی بتوانید سایت تون رو به رتبه بهتری برسونید .

و در نهایت با انجام کار های بالا کمک میکنه که سایت شما در لیست های بیشتری باشه + رتبه بهتری در موتور های جستجو داشته باشه.

اگر مایل هستید امروز کار خودتون رو به صورت حرفه ای شروع کنید میتوانید به آدرس : cubocloud.ir مراجعه نمایید .

محمد جواد کوشکی
خودمو یک متخصص نمی دونم چون هر روز دارم چیز های جدیدی در حوزه کسب و کار اینترنتی یاد می گیرم.