زمان های پایانی یک سال برای همه صاحبان سایت،زمان بسیار پر استرس زایی است.بدون شک این موضوع خودتان را هم شامل می شود. بیشتر نگرانی های صاحبان سایت مربوط به زمانی است که به تعطیلی بر می خورند.بنابراین بایستی برای اینکه از این نگرانی ها در بیایید به دنبال راه های خلاقی باشید .همانطور که گفته شد بیشتر نگرانی ها در حیطه همان زمان های تعطیلی است که سایت دارای ترافیک بسیار کمی است و اکثر صاحبان سایت بدنبال راهی هستند که کاربران خود را بازگردانند و همچنین افزایش دهند .

۱۰ راه خلاق برای بدست اوردن پول بیشتر در وردپرس

اما چه راه حل هایی برای افزایش کسب و کار و جذب کاربر به منظور افزایش پول در این زمان هاست ؟

افزایش فروش و جذب پول بیشتر

دارای ۲ روش upsell  و cross-sell میباشد :

  •  up-sell به معنای ارائه ارتقاء در خدمات یا محصولات فعلی شما است.
       
  •  cross-sell به معنای ارائه خدمات یا محصولات کاملا متفاوت است.

در حالت ایده آل، هر آنچه که شما در فروش یا فروش متقابل ارائه می دهید، مشتریان را در پوشش جامع تری قرار میدهد، این باعث میشود که مشتریان زیادی در وردپرس و زمان بیشتری برای تمرکز بر کسب و کار خود فراهم کنید. خدمت به عنوان یک فروشگاه یکپارچه باعث میشود که نه تنها مشتریان خود را در برخی روزها از دست ندهید بلکه با ترافیک بالایی روبرو شوید .
بنابراین، اجازه دهید نگاهی به ۱۰ راه خلاقانه که توسط آن شما می توانید کاربران خود را و همچنین میزان فروشتان را افزایش دهید بیندازیم .

۱٫ نگهداری و پشتیبانی وردپرس

“آیا شما هر گونه خدمات پشتیبانی مداومی را ارائه می دهید؟” این سوال به این دلیل است که بیشتر صاحبان کسب و کار بایستی این را بدانند که یک وبسایت وردپرس خوب و بی عیب نیاز به نظارت مداوم دارد. آنها همچنین می دانند که در صورت ایجاد یک مسئله فوری، بایستی یک مدیر سایت بتواند در مدت زمان کمی پاسخ آن را بدهد.

به همین دلیل است که این احتمالا ساده ترین راهی است که می توانید ارائه دهید و البته ممکن است یک روش بسیار سودآور نیز باشد. پشتیبان گیری، نظارت امنیتی بر هسته، پلاگین ها و بروز رسانی قالب جزو دیگر راه ها در این موضوع میباشد.

۲٫ ارتقاء طراحی

برای ارتقاء طراحی شما نیازمند این هستید که ابتدا نظرات و کامنت های کاربران تان را در مورد سایت تان بررسی کنید و سپس براساس نیاز آن ها یک ایده ی کلی برای تمام سایتتان در نظر بگیرید و سپس آن را یا با ارتقا کلی پلاگین ها و یا فقط با ارتقا برخی قسمت ها آن را اعمال کنید .

۳٫ مدیریت بلاگ

مدیریت بلاگ یکی از مهم ترین روش ها برای جذب کاربر و افزایش فروش است . بنابراین برای رسیدن به اهداف تون ابتدا باید مطالبتان هر روز بروز شود و تعداد مطالبتان را در روز افزایش دهید و همچنین لوگو و عکس هایتان را مدام بایستی بروز کنید و از عکس های زیبا برای پست ها استفاده کنید که باعث جذب کاربران شود.البته ممکن است از نظرتون این راه حل بسیار ناچیز باشد اما به صورت شگرفی مفید میباشد.

۴٫ تجزیه و تحلیل ماهانه سایت

هر ماه یک بررسی کلی بر روی سایتتان انجام دهید و نیاز های بیشتر کاربران تان را پبدا کنید .تا بتوانید قسمت هایی که نیاز بیشتری دارند را تمدید کنید تا میزان فروشتان افزایش یابد.

۵٫ برنامه تخفیف

یکی از مواردی که کاربران بسیار استقبال می کنند ,مساله کد تخفیف می باشد .اگر در زمان های خاص یا برای مشتریان و به عبارتی کاربران خوش حساب تان کد های تخفیفی در نظر بگیرید نه تنها باعث افزایش میزان فروشتان در سایت تان خواهید شد بلکه به احتمال زیاد ممکن است هر کاربر با اطلاع به دوستانش آن ها را نیز به سایتتان دعوت کند . شاید در ایتدا تصور کنید کد های تخفیف به ضرر سایت است اما اصلا این چنین نیست و تاثیرات بسیار مثبتی برای سایتتان در بر خواهد داشت .

۶٫ بازنشستگی

ممکن است سایت وردپرس شما سایتی برای فروش قالب های وردپرس باشد . این راه حل به این معناست که اگر برخی از کاربرانتان و به عبارتی مشتریانتان از برخی قالب ها خریداری میکنند, همچنان با آن ها در تماس باشید به این معنی که بعد از مدت زمانی به آن ها پیشنهاد دهید که میتوانید برخی از قسمت های سایتشان را برایشان بروز رسانی کنید و حتی میتوانید پکیجی دراختیارشان بگذارید برای بروز رسانی برخی پلاگین ها ,لوگو سایت , برخی تصاویر و.. دراختیارشان بگذارید.

۷٫ تبلیغات

با جایگذاری برخی قسمت ها در سایتتان برای تبلیغات میتوانید کسب درآمد کنید ,یکی از راه های دیگر در این زمینه این است که پس از فزوش محصولات خود به کاربرانتان یک فرم توجیهی برای پذیرفتن تبلیغات آن ها برایشان ارسال کنید. این روش دارای نتایج بسیار خوبی طی این چند سال اخیر بوده است.

۸٫ نشان دادن سوابق

نشان دادن سوابق فروشتان به کاربران و مشتریان تان یکی از مهمترین مسائل در راه افزایش فروشتان میباشد به این منظور که اگر کاربر جدیدی وارد سایت تان شود با دیدین نمونه کار ها و یا آمار فروش تان اطمینان حاصل خواهد کرد که به سایت معتبری مراجعه کرده است و سپس مدت زمان زیادی در سایت تان به بررسی محصولاتتان میگذراند .

۹٫ طراحی خبرنامه

اکثرا با این راه حل آشنا هستید .یک خبرنامه منظم جزو راه حل هایه اصلی و پایه در این زمینه میباشد . توسط خبر نامه شما بایستی به طور منظم اطلاعات مربوط به سایت تان را چه از طریق پست الکترونیکی و چه از طریق اس ام اس در اختیار کاربران تان قرار دهید تا از دقیق ترین اطلاعات بروز سایت تان مطلع شوید .

۱۰٫ هدیه به مشتریان ویژه

در این راه حل بایستی یکسری هدایا رایگان در اختیار مشتریانی که یک بار از شما خریداری کرده اند بگذارید .این امر باعث میشود که حتی مشتریانی که یکبار از شما به عنوان مثال قالبی و یا چیزی خریداری کرده اند دوباره به سایتتان برگردند و این نه تنها باعث افزایش بازدید کاربران تان میشود بلکه باعث افزایش فروش تان نیز میشود.

امروزه راه حل های سنتی، برای افزایش فروش آنچنان نتیجه ای ندارد .بنابراین برای افزایش بازدید سایتتان و جذب پول بیشتر در وردپرس نیاز به راه حل های خلاقانه دارید که در این مقاله سعی شد با برخی از این راه حل ها آشنا شوید .

امیدوارم براتون مفید واقع شده باشه .

موفق باشید .

عفیفه خدنگی