آیا می خواهید برای اضافه کردن جداول قیمت گذاری زیبا در سایت وردپرسی خود دنبال راهکار بگردید؟ جداول قیمت گذاری تأثیر زیادی بر نحوه تصمیم گیری کاربران در تصمیم گیری خود دارند. اضافه کردن جداول قیمت گذاری زیبا که به راحتی اسکن می شود، به کاربران کمک می کند تا محصول مناسب را انتخاب کنند. که به نوبه خود به شما کمک می کند مخاطبین و فروش را افزایش دهد.

در این مقاله، ما به شما نشان می دهیم که چگونه بدون اضافه کردن یک کد به راحتی می توانید جداول قیمت گذاری زیبا را در وردپرس اضافه کنید. اولین چیزی که باید انجام دهید این است که پلاگین Easy Priceing Table را نصب و فعال کنید. برای جزئیات بیشتر، مراحل گام به گام راهنمای نحوه نصب پلاگین وردپرس را ببینید.

پس از فعال شدن، پلاگین یک آیتم منو “جداول قیمت گذاری” را به نوار مدیریت وردپرس اضافه می کند. با کلیک بر روی آن، شما را به صفحه تنظیمات پلاگین منتقل می کند.

از شما خواسته می شود کلید مجوز خود را وارد کنید. شما می توانید این اطلاعات را از حساب کاربری خود در وب سایت پلاگین و در ایمیلی که پس از خرید پلاگین دریافت کرده اید دریافت کنید. پس از وارد کردن مجوز کلید خود، دکمه ذخیره تغییرات را فشار دهید تا تنظیمات خود را ذخیره کنید. اکنون آماده برای ایجاد جداول قیمت گذاری هستید.

ایجاد اولین جدول قیمت گذاری

برای ایجاد یک جدول قیمت گذاری در وردپرس، به سادگی به Pricing Tables » Add New  بروید. شما میتوانید پیش نمایش از قالب های موجود را انتخاب کنید.

پس از انتخاب قالب، روی تب ‘Content’ کلیک کنید تا مطالب جدول را وارد کنید. در محتویات جدول ،ستون هایی با زمینه های مختلف را خواهید دید. ابتدا باید نام برنامه، سپس قیمت گذاری و ویژگی ها را اضافه کنید. پس از آن، شما باید متن و URL را وارد کنید.

شما می توانید به راحتی ستون جدید را با کلیک بر روی دکمه ‘New Column’ اضافه کنید. اغلب در جداول قیمت گذاری، ممکن است متوجه شوید که یک طرح به عنوان برجسته یا محبوب ترین مشخص شده است .شما می توانید این کار را در جدول قیمت گذاری خود نیز با کلیک کردن بر روی دکمه ویژگی های ستون که می خواهید آن را برجسته کنید، انجام دهید.

پس از اضافه کردن محتوا برای ستون های جدول قیمت گذاری خود، می توانید به برگه “Design” بروید. این جایی است که می توانید ظاهر بصری زبانه قیمت گذاری خود را تغییر دهید

شما می توانید رنگ، اندازه فونت، پس زمینه ستون و غیره را تغییر دهید .هنگامی که کار شما انجام شود، می توانید بر روی دکمه Save & Preview کلیک کنید تا ببینید که جدول شما چگونه ظاهر می شود.

اگر می خواهید چیزی را عوض کنید، می توانید این کار را با ویرایش جدول انجام دهید. هنگامی که شما کارتان تمام شد، بر روی دکمه the Deploy (دریافت کد کوتاه) کلیک کنید. سپس یک پنجره با کد کوتاهی که برای اضافه کردن این جدول قیمت گذاری به هر پست یا صفحه وردپرس نیاز دارید را ببینید.


همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که کد کوتاه را به پست یا صفحه خود که در آن می خواهید جدول قیمت گذاری را نمایش دهید ،اضافه کنید .

ما امیدواریم که این مقاله به شما کمک کرده باشه تا یاد بگیرید که چگونه بدون اضافه کردن کدگذاری، جداول قیمت گذاری زیبا را در وردپرس اضافه کنید.

موفق باشید.

عفیفه خدنگی