با سلام خدمت کاربران عزیز مارکیو.در خدمت شما هستم با معرفی یک قالب شرکتی وردپرس فارسی رایگان که دارای امکانات مناسب بوده و می تونید برای شرکت خودتون از این قالب وردپرس رایگان استفاده کنید.در ادامه برخی از امکانات و آموزش این قالب را باهم بررسی می کنیم.با مارکیو همراه باشید.

قالب وردپرس شرکتی فارسی Corporate

  • قالب وردپرس Ct Corporate چهار جایگاه برای نمایش ابزارک ها را دارد که به راحتی می توانید ابزارک های مورد نظر خودتان را در آن قسمت ها اضافه کنید( ۱ جایگاه در سایدبار بخش بلاگ و ۳ جایگاه در فوتر).
  • قالب وردپرس Ct Corporate دارای صفحه ی اصلی بسیار زیبا جهت نمایش نوشته های سایت می باشد که می توانید به راحتی قالب سایت شرکتی خود را مشابه دمو پیاده سازی کنید.
  • همچنین دارای تنها یک منو به عنوان منوی اصلی در قسمت هدر دارا می باشد.
  1. اگر تمایلی به استفاده از فایل درون ریز محتوا ندارید مشکلی نخواهید داشت و می توانید بسیار ساده با قالب وردپرس Ct Corporate کار کنید اما برای ایجاد بخش ابزارک ها مشابه دمو پیشنهاد می شود از فایل درون ریز ابزارک دمو استفاده کنید.
  2. برای ایجاد فرم تماس با ما در برگه ی تماس با ما می توانید از یک افزونه فرم ساز استفاده کنید و شورت کدی که افزونه به شما می دهد را در یک برگه وارد کنید.
  3. برای ایجاد بخش بلاگ هم باید برگه ای ایجاد کنید و تعیین کنید که آن برگه برای نوشته های بلاگ نمایش داده شود(از قسمت تنظیمات > خواندن می توانید این قسمت را ایجاد کنید.).
  4. برای ایجاد بخش های مختلف صفحه ی اصلی ابتدا باید یک برگه ایجاد کرده و قالب آن را frontpage قرار دهید و بعد از آن به قسمت شخصی سازی قالب بروید و تک تک بخش های خودتان را مشابه دمو پیاده سازی کنید. به راحتی می توانید هر بخش را ایجاد کنید.

نکته: توجه داشته باشید که این تنظیمات در قسمت “تنظیمات قالب” در قسمت شخصی سازی می باشد و شما باید برای فعال کردن هر بخش در صفحه ی اصلی به آن قسمت مراجعه کنید.

محمد جواد کوشکی
خودمو یک متخصص نمی دونم چون هر روز دارم چیز های جدیدی در حوزه کسب و کار اینترنتی یاد می گیرم.