این روزها، هر صاحب کسب و کاری نیاز به یک وب سایت کم هزینه، با ویژگی های غنی و حرفه ای دارد تا بتواند براحتی و به بهترین نحو کسب و کار خورد را گسترش دهد. طی نتایج آماری ،هر روز تعداد سایت های ساخته شده با وردپرس رو به افزایش است .این را باید در نظر بگیرید که ابتدا برای ایجاد وب سایت های وردپرس، باید یک قالب خوب انتخاب کنید.

قالب های رایگان بسیاری سرتاسر وب برای کاربران در دسترس است اما انتخاب یک قالب مناسب برای سایتتان کار دشوار است . همیشه باید به یاد داشته باشید که یک وبسایت با موضوع خوب میتواند به صاحب خود کمک کند تا میلیونها بازدیدکننده را جذب کند و فرصت های کسب و کار بیشتری را ایجاد کند .

بنابراین، چگونه شخص یک قالب وردپرس خوب را برای وب سایت خود انتخاب می کند؟ پارامترهای کلیدی که باید در هنگام انتخاب قالب های وردپرس مورد توجه قرار گیرند چیست؟

پارامترهای کلیدی برای انتخاب یک قالب وردپرس عالی

۱٫ قالب های رایگان در مقابل قالب های پولی

همیشه در میان بسیاری از سازندگان وب سایت های وردپرس اختلاف نظر وجود دارد که چرا باید از قالب های پولی در مقابل قالب های رایگانی که دردسترس هستند استفاده کنیم .اما شما برای پایخ به ین موضوع خودتان را زیاد درگیر نکنید و برای انتخاب یک قالب پولی یا رایگان ابتدا ببینید چه ویژگی هایی را در اختیار شما میگذارد و سپس آن را انتخاب کنید .

توصیه ما:

در حال حاضر، شما باید استفاده از وب سایت / وبلاگ ، مخاطبان خود را در نظر بگیرید و به طور جدی هزینه کنید. اگر قالب رایگانی را پیدا کردید که همه پارامترهای آن برای سایت شما مناسب است، بدون تردید آن را انتخاب کنید. اما اگر وبسایت شما حرفه ای است و دارای تعداد بازدیدکنندگان زیاد است ، شما بایستی بدنبال یک قالب پولی و خاص بگردید تا بتوانید با رقبای خود در این عرصه رقابت کنبد .

۲٫ سادگی

وب سایت با طراحی ساده اما جذاب می تواند میلیون ها نفر از بازدیدکنندگان را به راحتی جذب و فرصت های کسب و کار بیشتری را برای صاحبان آن به ارمغان بیاورد.بسیاری از سازندگان وب سایت ها قالب های وردپرسی را که دارای تعداد زیادی رنگ، طرح بندی پیچیده، انیمیشن های شاداب و غیره هستند ترجیح می دهند ،اما این یک رویکرد درست در دنیای سریع امروز نیست .

اگر یک سایت وردپرسی پر زرق و برق با تبلیغات فراوان داشته باشید، تبلیغات، رنگ و طراحی زیاد آن ، باعث میشود وب سایت شما را به طور کامل خراب کند. همیشه در نظر داشته باشید که حتی کسب و کارهای آنلاین خوب به این دلیل بسته شده اند، که نمی توانستند سادگی را در وب سایت خود حفظ کنند.

بنابراین، شما باید یک قالب وردپرسی را انتخاب کنید که به شما کمک می کند که وب سایت خود را جذاب تر نگه دارید، سردرگمی ناوبری را کاهش دهید و نتایج دلخواه خود را بدست آورید.

۳٫ سازگار با نسخه موبایل

همانطور که استفاده از دستگاه تلفن همراه برای گشت و گذار در اینترنت همچنان به سرعت در حال افزایش است، اکثر سازندگان وب سایت به دلایل مختلف برای ایجاد رتبه در موتورهای جستجو و ایجاد فرصت های کسب و کار بیشتر، سایت های پاسخگو وردپرس را ایجاد می کنند.

به طور کلی، بیشتر قالب های وردپرس به طور پیش فرض پاسخگو هستند. اما شما نباید در مورد این بی احتیاط باشید. هنوز تعداد زیادی قالب وردپرس فروشی هست که به طوز پیش فرض پاسخ گو نیستند بنابراین موقع خرید یک قالب حتما به این نکته توجه کنید که قالب برای دستگاه های تلفن همراه پاسخ گو باشد .

۴٫ سازگاری با تمام مرورگر های وب

افراد باهوش  برای استفاده از وبسایت ها از مرورگرهای مختلف وب استفاده می کنند. هر صاحب وب سایتی که بدنبال گسترش وبسایت خود و تعداد بازدیدکنندگان است باید سایت خود را با تمامی مرورگر ها سازگار کند .به عنوان مثال اگر سایت شما از طریق یک مرورگر خاص قابل دسترس نباشد، شما مقدار زیادی از فروش بالقوه خود را از دست خواهید داد.

بنابراین، شما باید یک قالب وردپرسی را انتخاب کنید که با تمام مرورگرهای وب سازگار باشد .

۵٫ خواندن با دقت امتیازها و نظرات

فقط نظرات و رتبه بندی قالب های مختلف وردپرس را بخوانید و با دقت آنها را تجزیه و تحلیل کنید.قالبی را انتخاب کنید که دارای حداکثر تعداد رتبه های مثبت است. همچنین در نظر داشته باشید که یک قالب با بازخورد منفی زیادی ممکن است یک محصول با کیفیت پایین باشد.

با توجه به معیار های بالا به راحتی میتوانید بهترین قالب را برای سایت وردپرس خود انتخاب کنید .

امیدوارم مفید واقع شده باشه .

موفق باشد.

عفیفه خدنگی