آیا شما به دنبال اضافه کردن نقشه های گوگل در سایت وردپرسی خود هستید؟ تعداد زیادی از پلاگین های رایگان Google Maps برای وردپرس وجود دارد که پیدا کردن این که کدام یکی بهتر است کمی مشکل است .در این مقاله، ما بهترین افزونه های رایگان Google Maps برای وردپرس را به شما نشان خواهیم داد.

اضافه کردن نقشه گوگل در وردپرس

قبل از ما در مورد افزونه Google Maps بحث کنیم، مهم است که تأکید کنیم که Google Maps یک کد جاسازی را ارائه می دهد که شما می توانید بدون استفاده از افزونه ها در پست ها یا صفحات وردپرس خود سفارشی کنید.

با این حال، شما باید به ویرایشگر متن متصل شوید تا آن را در پست یا صفحه ای که مدنظرتات هست اضافه کنید. همچنین گزینه های سفارشی سازی برای کد جاوا اسکریپت به صورت پیش فرض وجود ندارد ،به این معنی که شما نمی توانید اطلاعات سفارشی را به نقشه اضافه کنید. این جایی است که افزونه Google Maps مفید است. با استفاده از این افزونه شما امکان اضافه کردن مکان ها، نشانگرها، مسیرها و غیره را خواهید داشت.همچنین نقشه شما تعاملی خواهد بود و برای کاربران مفید خواهد بود.

۱. MapPress Easy Google Maps

MapPress Easy Google Maps یکی از محبوب ترین افزونه های نقشه گوگل رایگان است. این به شما این امکان را می دهد که به آسانی با تایپ کردن آدرس به راحتی یک نقشه Google را به هر پست یا صفحه اضافه کنید. شما می توانید نقشه را به طور خودکار قبل یا بعد از پست جاسازی کنید. همچنین می توانید از یک کد کوتاه برای وارد کردن نقشه در پست استفاده کنید.

۲٫ Google Maps Builder

Maps Builder همراه با تجربه سفارشی سازی نقشه های زیبا با تنوع گزینه های زیادی است. شما به راحتی می توانید مکان ها، اندازه نقشه، کنترل ها، انواع نقشه ها را در آن اضافه کنید و حتی موضوع نقشه را انتخاب کنید. اضافه کردن یک نقشه به یک پست کار بسیار آسانی است.شما باید تنها بر روی یک دکمه در ویرایشگر پست کلیک کنید و نقشه خود را انتخاب کنید. سازنده نقشه همچنین به شما اجازه می دهد تا نشانگرهای سفارشی را اضافه کنید و حتی می توانید مکان های نزدیک را با مکان های Google نشان دهید.

۳٫ WP Google Maps

WP Google Maps یکی دیگر از پلاگین نقشه گوگل رایگان است. شما می توانید نقشه ها را با وارد کردن آدرس، مسیریابی، نشانگرها و غیره ایجاد کنید.

۴٫ WP Google Map Plugin

یکی دیگر از گزینه های عالی برای نقشه های گوگل که بسیار تعاملی میباشد ،WP Google Map Plugin است. که همراه با مجموعه ای از ویژگی هاست که به شما اجازه ایجاد نقشه های زیبا با تعداد زیادی از اطلاعات سفارشی را میدهد .شما می توانید نشانگرهای رنگی، پنجره های اطلاعاتی را اضافه کنید و همچنین کاربران را هنگام کلیک بر روی نقشه تغییر مسیر دهید و نقشه ها را با کد کوتاه ایجاد کنید.

۵٫ Google Maps Widget

Google Maps به شما این امکان را می دهد که به آسانی یک نقشه گوگل را در ستون های فرعی خود یا هر منطقه دیگر اضافه کنید. با کلیک بر روی نقشه، نقشه در یک پنجره سبز با یک نمای بزرگتر باز می شود. شما همچنین می توانید رنگ پین را انتخاب کنید و حتی از تصویر خودتان به عنوان یک پین استفاده کنید.

۶٫ Basic Google Maps Placemarks

آیا می خواهید نقشه جغرافیایی خود را به سایت خود اضافه کنید؟ Basic Google Maps Placemarks شما را قادر می سازد تا علامت های مکان را با آدرس اضافه کنید، آنها را دسته بندی کنید و همچنین مارک سفارشی را در صورت تمایل اضافه کنید. شما همچنین می توانید دسته ها را ایجاد کنید تا نقشه های مختلفی را نشان دهید که مکان های مختلف و مکان های مختلف را نشان می دهند. 

امیدواریم این مقاله به شما در پیدا کردن بهترین افزونه رایگان Google Maps برای سایت وردپرس شما کمک کند.

موفق باشید .

عفیفه خدنگی