شما وب سایت خود را برای فروش یک کتاب، خدمات یا یک محصول دیگر ایجاد کردید، باید یک صفحه اصلی ایجاد کنید.صفحات فرود یا صفحات لندینگ به شما کمک می کنند تا نرخ تبدیل مشتری خود را بهبود بخشید و بازدید کنندگان سایت خود را به مشتریان خود تبدیل کنید.در این مقاله، ما پنج پلاگین برتر از پلاگین های صفحه اصلی وردپرس را بررسی می کنیم و آنها را با یکدیگر مقایسه می کنیم.

بهترین پلاگین های لندینگ در وردپرس را مطالعه کنید و برای ساخت صفحه ورود برای افزایش نرخ تبدیل مشتری اقدام کنید.

چرا از پلاگین صفحه فرود برای وردپرس استفاده می کنند؟

ما می دانیم که بیشتر صاحبان کسب و کار و مبتدیان وردپرس تکنولوژی باهوش نیستند و نمی توانند کد بنویسند. این جایی است که یک پلاگین صفحه اصلی وردپرس وارد می شود.

این افزونه وردپرس به شما آزادی می دهد تا سریعا صفحات فرود برای کمپین های بازاریابی خود را بدون استخدام یک توسعه دهنده بسازید. شما می توانید قالب های خود را دوباره بسازید، آیتم های جدیدی ایجاد کنید و کتابخانه خودتان را برای آماده سازی برای راه اندازی صفحه های صفحه فرود ایجاد کنید.

به این ترتیب، اجازه دهید نگاهی به بهترین پلاگین های صفحات صفحه اصلی وردپرس و نحوه قرارگیری آنها در برابر یکدیگر داشته باشیم.

تمام پلاگین های ذکر شده در این لیست پاسخگو هستند

۱٫ افزونه صفحه ساز Beaver Builder

Beaver Builder یک پلاگین صفحه محبوب وردپرس است. این شامل ده ها قالب آماده است که شما می توانید به عنوان نقطه شروع برای صفحات فرود خود استفاده کنید.با استفاده از این پلاگین به راحتی  میتوانید روی هر عنصر در یک صفحه کلیک کنید تا خواص آن را ویرایش کنید.شما همچنین می توانید آنها را به بالا و پایین حرکت دهید، یا ماژول های جدید را به صفحه خود اضافه کنید.

Beaver Builder برای کار با هر تم وردپرس طراحی شده است. شما می توانید تم ها را بدون نگرانی در مورد صفحات فرود خود تغییر دهید.

گر در هر لحظه تصمیم گرفتید از آن استفاده نکنید، محتوای شما به طور منظم به ویرایشگر پیش فرض وردپرس منتقل خواهد شد.به زودی، این افزونه ابتدایی و آسان برای استفاده از افزونه صفحه فرود وردپرس در بازار است. با وجود سهولت استفاده، هنوز هم به اندازه کافی قدرتمند برای ایجاد صفحات فرود برای هر نوع وب سایت است.

نقد و بررسی: ما Beaver Builder را کشف کردیم که آسانترین راه استفاده از افزونه صفحه فرود برای وردپرس است.دارای رابط سازنده بصری و سریع است. Beaver Builder با ده ها قالب آماده برای طراحی، قطعا بهترین پلاگین صفحات صفحه وردپرس است.

۲٫ افزونه صفحه ساز وردپرس المنتور Elementor

Elementor یکی دیگر از پلاگین های آسان برای استفاده از صفحه سازنده صفحه وردپرس است. این پلاگین فوق العاده سریع است و همراه با چندین قالب آماده برای سناریوهای مختلف از جمله صفحات فرود است.

دارای رابط کاربری سریع با ویرایشگر زنده است. با این افزونه میتوان منطقه صفحه را به بخش ها و ستون ها تنظیم کرد. شما می توانید ماژول هایی را به ستون های خود مانند دکمه ها، تصاویر، عنوان ها، لغزنده ها و موارد دیگر اضافه کنید.

شما همچنین می توانید ویدجت های وردپرس و ویدجت های اضافه شده توسط سایر افزونه های وردپرس که در وب سایت شما نصب شده اند را استفاده کنید .

نقد و بررسی: Elementor آسان برای استفاده و یادگیری است، که باعث می شود که آن را به یک پلاگین صفحه اصلی بزرگ باشد. این پلاگین دارای قالب های حرفه ای طراحی شده و چندین ماژول است که انعطاف بیشتری برای ایجاد صفحات شما به ارمغان می اورد.

۳٫ Divi

Divi یک گزینه محبوب برای ساخت صفحات فرود در وردپرس است. این افزونه توسط Elegant Themes، یکی از قدیمی ترین فروشگاه های تم وردپرس در بازار ایجاد شده است. اگر از یکی از تم های میکنید استفاده می کنید، احتمالا به Divi دسترسی دارید.

دارای بیش از ۱۰ قالب میباشد و استفاده از آن بسیار آسان و راحت است .

Divi به عنوان یک تم با سازنده یکپارچه در دسترس است، بنابراین شما می توانید از آن برای ساخت یک وبلاگ سفارشی استفاده کنید. این نیز به عنوان یک سازنده مستقل در دسترس است که با هر تم وردپرس دیگر کار می کند.

نقد و بررسی: Divi یک تجربه کاربری خوب را با ویرایشگر صفحه بسیار آسان و قابل استفاده به صورت بصری ارائه می دهد. یک جامعه قوی در اطراف Divi است که به سرعت در حال رشد است، و همچنین تیم ElegantThemes دائما در حال ظهور با ویژگی های جدید است.

۴٫ OptimizePress

OptimizePress یک افزونه صفحه فرود و فروش قدرتمند وردپرس است. آن به عنوان یک تم و همچنین یک پلاگین به شما اجازه استفاده از آن با هر تم وردپرس دیگری را میدهد. دارای بیش از ۳۰ تم میباشد که هر یک از آنها به عنوان یک صفحه فروش تبدیل شده اند.

نقد و بررسی: OptimizePress یک راه حل جامع با بسیاری از ویژگی ها می باشد و بسیاری از سایت ها ازین افزونه استفاده می کنند.

۵٫ Coming Soon Pro by SeedProd

یکی دیگر از پلاگین های عالی برای ساخت سریع و زیبای صفحه به زودی میباشد که بهینه سازی شده است . این سرویس با تمام خدمات بازاریابی ایمیل کار می کند و دارای ادغام رسانه های اجتماعی در تمام قالب ها است.

ما امیدواریم که این مقایسه کمک کند که بهترین پلاگین صفحات صفحه وردپرس را پیدا کند.

منبع
عفیفه خدنگی