آیا شما به دنبال بهترین پلاگین های مدیریت تبلیغات برای سایت وردپرس خود هستید؟ بسیاری از صاحبان سایت وردپرس به تبلیغات برای کسب درآمد از وب سایت های خود متکی هستند. در این مقاله، به بهترین افزونه های مدیریت تبلیغات و راهکارها برای وردپرس به منظور بهینه سازی درآمد تبلیغات خود از سایت تان میپردازیم.

چرا بایستی از پلاگین مدیریت تبلیغات در وردپرس استفاده کنید؟

بسیاری از وب سایت ها و وبلاگ ها به شدت متکی به تبلیغاتی هستند که به صورت آنلاین با محتوای خود درآمد کسب می کنند. به طور پیش فرض، وردپرس دارای مکانیزم آسانی برای مدیریت آگهی های شما نمی باشد.

بیشتر تم های وردپرس حتی دارای بخش تبلیغاتی نیستند. این به این معنی است که شما اغلب باید فایلهای تم را برای قرار دادن کد تبلیغ در وبسایت خود ویرایش کنید. پلاگین مدیریت آگهی وردپرس به شما این امکان را می دهد که به راحتی در هر مکان وب سایت خود تبلیغات قرار دهید و همچنین این امکان را به شما میدهد که مکان تبلیغات خود را بهینه سازی کنید

به این ترتیب، نگاهی به بعضی از افزونه های مدیریت آگهی وردپرس می اندازیم .

بهترین پلاگین های مدیریت تبلیغات وردپرس عبارتند از:

۱٫ AdSanity

AdSanity یک پلاگین مدیریت آگهی وردپرس برای مبتدیان است که این اجازه را می دهد تا شما به راحتی در هر جایی از وب سایت خود با استفاده از ویدجت و دکمه افزودن آگهی در ویرایشگر تصویر وارد کنید.همچنین دارای ویژگی های قدرتمندی مانند برنامه ریزی آگهی، گروه های تبلیغاتی، درج یک آگهی تکی یا گروهی، نظارت بر نمایش ها / آمار و موارد دیگر میباشد.

۲٫ AdRotate

AdRotate یکی دیگر از قدرتمند ترین افزونه های مدیریت آگهی وردپرس میباشد که نه تنها مناسب برای مبتدیان است بلکه برای کاربران پیشرفته نیز پیشنهاد میشود .قابل به ذکر است که بدانید این پلاگین از هر دو تبلیغات میزبانی با تبلیغات بنر دوار و تبلیغات شبکه پشتیبانی میکند.

این پلاگین به شما اجازه می دهد تا به راحتی آگهی ها و گروه های تبلیغاتی ایجاد کنید و آنها را در پست های وردپرس خود با استفاده از کد های کوتاه وارد کنید. شما  می توانید تبلیغات را در ستون های فرعی با استفاده از ویدجت های سفارشی قرار دهید و همچنین اطلاعات پایه را برای نظارت بر آگهی های تبلیغاتی ارائه می دهد.

این افزونه به عنوان یک افزونه رایگان در دسترس است که برای اکثر وبلاگ ها و وب سایت های کوچک مناسب میباشد. اگر بخواهید از ویژگی های پیشرفته مانند برنامه ریزی، هدف گذاری جغرافیایی، مخفی سازی Adblock، آگهی های موبایل، مدیریت رسانه / مدیریت دارایی و غیره استفاده کنید، به نسخه حرفه ای ان نیاز خواهید داشت.

۳٫ OIO Publisher

 

این یک پلاگین بسیار حرفه ای میباشد که شما می توانید با استفاده از آن مناطق تبلیغاتی از اندازه ها و انواع مختلف را در وب سایت خود ایجاد کنید همچنین شما می توانید انتخاب کنید که چه تعداد تبلیغاتی در هر منطقه نمایش داده شود، قیمت ها، عامل چرخش و غیره را مشخص کنید.

۴٫ Insert Post Ads

 

آیا شما نیاز به یک افزونه دارید که به شما کمک کند تا به طور خودکار تبلیغات را در پست های خود قرار دهید؟  این پلاگین به شما اجازه می دهد تا به طور خودکار تبلیغات را در محتوای پست خود نمایش دهید. همچنین شما می توانید تبلیغات مختلفی از هر اندازه که میخواهید ایجاد کنید و سپس پس از آن پاراگرافی که می خواهید آگهی نشان داده شود ،انتخاب کنید. استفاده از این پلاگین بسیار اسان میباشد به گونه ای که هم برا مبتدیان و هم بران کاربران حرفه ای پیشنهاد داده میشود.

امیدوارم این مقاله براتون مفید واقع شده باشه .

موفق باشید.

عفیفه خدنگی