بهترین افزونه های وردپرس برای تهیه نسخه پشتیبان

یکی از مسائل مهم در مدیریت یک وبسایت داشتن یک بکاپ یا تهیه نسخه پشتیبان از سایت می باشد که در صورت وقوع مشکل در سایت بتوانید از نسخه پشتیبان سایت استفاده کنید و سریعا مشکل سایت را برطرف کنید.با داشتن یک افزونه حرفه ای بک آپ گیری وردپرس می توانید با خیال راحت تر سایت تون رو مدیریت کنید.در ادامه به شما بهترین افزونه های وردپرس برای تهیه نسخه وردپرس رو معرفی می کنیم.با مارکیو همراه باشید.

روش های تهیه نسخه پشتیبان در وردپرس

خوشبختانه در وردپرس افزونه ها و روش های مختلفی برای تهیه نسخه پشتیبان وجود دارد.علاوه بر داشتن یک افزونه مناسب برای تهیه بک آپ از سایت باید در نظر داشته باشید که داشتن یه هاست خوب میتونه به شما در این موضوع کمک مهمی بکنه چرا که هاستینگ ها به طور معمول هر روز یا هر هفته از اطلاعات سایت های مشتریان شان بک آپ تهیه می کنند و شما می تونید از بکاپ هاستینگ هم استفاده کنید.در ادامه چند افزونه برتر وردپرس در این زمینه را به شما معرفی می کنیم.

۱٫ BackUpWordPress

تهیه نسخه پشتیبان وردپرس

این افزونه یک راه حل ساده برای گرفتن بک آپ از سیستم می باشد و نیازی به تنظیمات خاصی ندارد.شما می تونید این افزونه رو به طور رایگان از مخزن وردپرس دریافت کنید.

۲٫ BackWPup

تهیه نسخه پشتیبان وردپرس

افزونه BackWPup از بهترین و محبوب ترین افزونه های بکاپ گیری وردپرس می باشد و تا کنون بیش از ۶۰۰ هزار نصب فعال داشته است.این افزونه دارای امکانات بسیار جالبی از جمله تهیه نسخه پشتیبان از تمام بخش های سایت،بهینه سازی دیتابیس،اسکن و حل مشکلات سایت و … می باشد.

۳٫ UpdraftPlus

تهیه نسخه پشتیبان وردپرس

این افزونه پشتیبانی با بیش از یک میلیون دانلود فعال از مخزن وردپرس از بهترین و محبوب ترین افزونه های بکاپ گیری وردپرس به شمار می رود.این افزونه به کاربران اجازه بکاپ و ریستور را می دهد.همچنین شما می توانید از فایل های خاص سایت تان نیز بکاپ تهیه کنید.

۴٫ WPBackItUp

تهیه نسخه پشتیبان وردپرس

یکی دیگر از افزونه های خوب پشتیبان گیری وردپرس می باشد که می توانید برای مدیریت سایت های خود و مشتریان تان از آن استفاده کنید.نسخه رایگان این افزونه بیش از ۲۰هزار بار از مخزن وردپرس نصب شده است و مطمئنا از افزونه های خوب در این زمینه به شمار می رود.

امیدوارم از این مطلب استفاده کافی برده باشید.موفق باشید

Share:
خودمو یک متخصص نمی دونم چون هر روز دارم چیز های جدیدی در حوزه کسب و کار اینترنتی یاد می گیرم.

Leave a پاسخ

خدمات سئو و پشتیبانی سایت

خدمات سئو و پشتیبانی سایت

پکیج کامل آموزش طراحی قالب وردپرس

پکیج کامل آموزش کدنویسی و طراحی قالب وردپرس

دوره جامع آموزش سئو سایت

دوره آموزش حرفه ای سئو سایت

دوره کامل آموزش گوگل ادز

دوره حرفه ای آموزش گوگل ادوردز