برای موتورهای جستجو که در میان کلان شهرهای وب می خزند، لینک ها مانند خیابان های میان صفحات هستند. از اواخر دهه ۱۹۹۰، موتورهای جستجو تجزیه و تحلیل لینک ها را به عنوان امتیازی برای محبوبیت و اهمیت وبسایت ها، در نظر گرفتند. با استفاده از تجزیه تحلیل لینک های پیشرفته، موتورهای جستجو می توانند کشف کنند که صفحات چگونه و به چه شیوه ای به یکدیگر مرتبط هستند.

بک لینک و لینک بیلدینگ چیست؟

لینک ها در سئو همه کاره نیستند، اما بخش بزرگی از الگوریتم های موتورهای جستجو، از فاکتورهای مرتبط با لینک ها تشکیل شده است. از طریق لینک ها، موتورهای جستجو نه تنها می توانند وب سایت ها و صفحات محبوب را براساس تعداد صفحات لینک داده شده به آنها پیدا کنند، ، بلکه همچنین معیارهایی مانند اعتماد، اسپم و قدرت آنها را نیز بررسی می نمایند. سایت های قابل اعتماد تمایل دارند به سایر سایت های قابل اعتماد پیوند داشته باشند، در حالی که سایت های اسپم، لینک های بسیار کمی از منابع قابل اعتماد دریافت می کنند.

بک لینک چیست؟

بک لینک چیست؟!

در فرهنگ واژگان سئو، یک بک لینک در واقع هایپر لینکی است که از یک صفحه وب، به صفحه وب شخصی شما یا سایت شما لینک می دهد. همچنین آنها را Inbound Link (IBL) نیز می نامند که این لینک ها در تعیین محبوبیت و یا اهمیت سایت شما بسیار مهم هستند. برخی از موتورهای جستجو، از جمله گوگل وبسایت ها با بیشترین بک لینک های مرتبط را، در صفحه نتایج جستجو نشان می دهند.

لینک بیلدینگ چیست؟

لینک بیلدینگ چیست؟!

لینک بیلدینگ یک هنر است. در واقع لینک بیلدینگ ها چالش برانگیزترین بخش برای یک سئوکار می باشند، اما در عین حال برای موفقیت وبسایت ها بسیار حیاتی هستند. لینک بیلدینگ به خلاقیت، فریب دادن و اغلب بودجه نیازمند است. هیچوقت دو کمپین لینک بیلدینگ یکسان نخواهند شد، و روشی که شما برای لینک بیلدینگ ها انتخاب می کنید تا حد زیادی به وبسایت شما بستگی دارد.

زمانی که شما مطالب سایت خود را در شبکه های اجتماعی مختلف به اشتراک می گذارید درواقع شما کار لینک بیلدینگ را برای سایت خود انجام داده اید.بنابریان بسیار مهم می باشد که در سایت شما لینک های اشتراک مطالب در شبکه های اجتماعی را اضافه کنید تا توسط کاربران سایت تان لینک بیلدینگ به راحتی انجام شود.

شما می توانید با مراجعه به وبسایت کوبو کلود برای سایت خود به صورت اتوماتیک و کاملا حرفه ای بک لینک خریداری کنید و سپس از پنل مدیریت کمپین های خود را براحتی مدیریت کنید.

محمد جواد کوشکی
خودمو یک متخصص نمی دونم چون هر روز دارم چیز های جدیدی در حوزه کسب و کار اینترنتی یاد می گیرم.