قالب شرکتی وردپرس به قالب هایی گفته می شود که در سایت های وردپرسی مورد استفاده قرار می گیرند . قالب Astrid یک قالب شرکتی وردپرس می باشد که توسط آن قادر به راه اندازی و طراحی سایت شرکتی خود خواهید بود . طراحی زیبا و خلاقانه این قالب به شما اجازه استفاده از این قالب به بهترین شکل ممکن را می دهد . قالب شرکتی وردپرس Astrid که یک قالب ابزارک محور است ، قابلیت شخصی سازی آستن را نیز دارد و به شما کمک می کند تا به بهترین نحو ، ظاهر و استایل مورد نظر خود را پیاده سازی کنید و این امر می تواند موجب هرچه زیباتر شدن قالب شما شود . هر سایت شرکتی بخشی از سایت را به فروش محصولات خود اختصاص می دهد و پشتیبانی از فروشگاه ساز های وردپرسی ، باید جزو امکانات قالب های شرکتی باشد ؛ خوشبختانه قالب شرکتی وردپرس Astrid از افزونه فروشگاه ساز ووکامرس پشتیبانی می کند.

دانلود قالب شرکتی Astrid وررپرس

امکانات پوسته شرکتی Astrid

  • سادگی شخصی سازی
  • کاملا واکنش‌گرا
  • صفحه اول (Front Page) جذاب و زیبا
  • ابزارک های اختصاصی
  • پشتیبانی از افزونه فروشگاه ساز ووکامرس
  • سازگاری با آخرین تغییرات وردپرس

نکات نصب پوسته شرکتی Astrid

  1. قبل از هرکاری حتما بخش محتویات دمو (فقط دمو) را را درون ریزی کنید.دلیل این امر آن است که زاه اندازی این قالب یک مقدار پیچیده تر از حالت عادی می باشد.یادتان باشد حتما ویژگی های مختلف صفحات را بررسی کنید تا در آینده بتوانید شبیه این صفحات را بسازید.
  2. برای داشتن صفحه خانگی شبیه دمو،  به بخش تنظیمات > خواندن بروید و برگه نخست را صفحه خانگی و برگه نوشته ها را بلاگ انتخاب کنید.
محمد جواد کوشکی
خودمو یک متخصص نمی دونم چون هر روز دارم چیز های جدیدی در حوزه کسب و کار اینترنتی یاد می گیرم.