آموزش اضافه کردن دکمه اشتراک YouTube در وردپرس

آموزش اضافه کردن دکمه اشتراک YouTube در وردپرس

آیا دوست دارید دکمه اشتراک گذاری یوتیوب رو در سایت تون داشته باشید؟!با انجام این کار از این به بعد کاربران شما به راحتی می تونند فیلم های مربوط به سایت شما رو در یوتیوب پیدا کنند و فقط کافیه روی دکمه اشتراک کلیک کنند و عضوش بشند.در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه یک دکمه مشترک YouTube را در وردپرس اضافه کنید.

روش ۱: افزودن دکمه اشتراک YouTube به صورت دستی

اولین کاری که باید انجام دهید این است که از دکمه اشتراک YouTube در وب سایت توسعه دهنده Google دیدن کنید.

در این صفحه، شما باید نام کانال یوتیوب خود را وارد کنید، طرح، موضوع، و شمارش تعداد مشترکین را انتخاب کنید. این یک پیش نمایش زنده از نحوه نمایش دکمه شما در وب سایت نمایش داده خواهد شد. سپس میتوانید از پایین کد جداسازی را دریافت کنید .

بعدا، شما باید به قسمت مدیریت سایت وردپرس خود وارد شوید و به نمایش » ابزارک ها بروید. در آنجا شما باید یک ویجت متن را به قسمت ویجت خود بکشید و رها کنید و دکمه اشتراک YouTube را درون ویجت قرار دهید.

پس از اتمام کار، فراموش نکنید که تغییرات خود را ذخیره کنید و از وبسایت خود دیدن کنید تا دکمه اشتراک YouTube در عمل مشاهده شود.

روش ۲: با استفاده از پلاگین برای اضافه کردن نوار اشتراک YouTube

راه دیگری برای اضافه کردن دکمه اشتراک YouTube در وبسایت شما، اضافه کردن آن در زیر هر ویدیوی YouTube در سایت شما است. این امر می تواند به شما کمک کند مشترکات خود را به طور قابل توجهی افزایش دهید .

ابتدا باید پلاگین نوار اشتراک YouTube را نصب و فعال کنید. پس از فعال شدن پلاگین، شما باید به تنظیمات » YouTube Subscribe Bar بروید تا ID کانال یوتیوب خود را اضافه کنید. شما همچنین باید طرح دکمه را طراحی کنید، یک دکمه را انتخاب کنید، و تعداد مشترکان را نشان دهید.

افزونه نوار اشتراک YouTube اجازه می دهد تا برخی از متن را قبل از دکمه اضافه کنید و یک ظاهر را ویرایش کنید. شما می توانید از این منطقه برای اضافه کردن یک تماس به عمل مانند “مشترک شدن در کانال من” استفاده کنید.

پس از اتمام کار، مطمئن شوید که دکمه Save Changes را کلیک کنید تا تنظیمات خود را ذخیره کنید.

این افزونه به طور خودکار نوار اشتراک YouTube شما را در زیر هر ویدیوی YouTube در سایت شما نمایش می دهد. نوار اشتراک YouTube در ویدیوهای کانال و کانال های شخص ثالث ظاهر می شود، بنابراین می توانید محتوای ویدئوی سودمند را در سایت خود به اشتراک بگذارید و مشترکین بیشتری را در کانال YouTube خود به اشتراک بگذارید.

ما امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند دکمه اشتراک YouTube را در وردپرس اضافه کنید.

Share:

Leave a پاسخ

خدمات سئو و پشتیبانی سایت

خدمات سئو و پشتیبانی سایت

پکیج کامل آموزش طراحی قالب وردپرس

پکیج کامل آموزش کدنویسی و طراحی قالب وردپرس

دوره جامع آموزش سئو سایت

دوره آموزش حرفه ای سئو سایت

دوره کامل آموزش گوگل ادز

دوره حرفه ای آموزش گوگل ادوردز