سلام خدمت شما کاربران عزیز مارکیو. امروز همراه شما هستیم با معرفی یک افزونه وردپرس نمایش اکانت اینستاگرام در وردپرس که به شما کمک می کند تصاویری که در اکانت اینستاگرام خود منتشر می کنید را در وبسایت خود نمایش دهید. 

افزونه نمایش اکانت اینستاگرام در وردپرس

AccessPress Instagram Feed

افزونه AccessPress Instagram Feed یکی از حرفه ای ترین افزونه های نمایش اکانت اینستاگرام در وردپرس می باشد. که علاوه بر قابلیت نمایش عکس های منتشر شده امکان نمایش آماری مانند تعداد فالوور ها و… را نیز به شما می دهد.

روش تنظیم و فعال سازی این افزونه هم بسیار ساده و سریع می باشد. بعد از نصب و فعال سازی این افزونه کافیست به بخش AccessPress Instagram Feed که به نوار تنظیمات شما اضافه می شود بروید. و در بخش instagram profile آی دی صفحه خود را وارد کنید. 

پس از وارد کردن آی دی شما نیاز دارید تا توکن اکانت خود را در فیلد سوم وارد کنید. برای دریافت توکن فقط کافیست برروی لینک Get Access Token در زیر فیلد سوم کلیک کنید و به اکانت اینستاگرام خود وارد شوید تا این بخش به صورت اتوماتیک پر شود.

AccessPress Instagram Feed

قسمت بعدی مربوط به تنظیمات ظاهری افزونه می باشد که در تب display settings قرار دارد. شما با استفاده از این بخش می توانید فرمت کلی نمایش تصاویر در ابزارک را مشخص کنید. در این افزونه چندین ظاهر از پیش ساخته شده برای کاربران قرار داده شده که شما سردرگم نشوید و اگر آشنایی کامل با کد نویسی این بخش نداشته باشید می توانید به راحتی از یکی از فرمت های پیش فرض موجود استفاده کنید.

نمایش اکانت اینستاگرام در وردپرس

در انتها هم کافیست ابزارک مربوط به این افزونه را از بخش نمایش در قالب خود فعال کنید. و اکانت اینستاگرام خود را در مکانی که دوست دارید نمایش دهید.

محمد جواد کوشکی
خودمو یک متخصص نمی دونم چون هر روز دارم چیز های جدیدی در حوزه کسب و کار اینترنتی یاد می گیرم.