شکی نیست که کاربران تلفن همراه یک تکه بزرگ از ترافیک وب سایت شما هستند. شانس زیادی وجود دارد که شما ممکن است این را در تلفن همراه خود بخوانید. حدود ۵۶ درصد از ترافیک شما از دستگاه های تلفن همراه گرفته شده است. بنابراین اگر شما تمرکز خود را بر ساخت وب سایت خود به صورت دوستانه نمی اندازید، پس شما هرگز به نفع خود عمل نمی کنید.

از آنجا که بیش از نیمی از ترافیک شما از دستگاه های تلفن همراه است، باید مطمئن شوید که وب سایت شما به صورت دوستانه است. شما باید اطلاعات مورد نیاز خود را در اختیار بازدید کنندگان تلفن همراه خود قرار دهید .

شما ممکن است پلاگین های دوست داشتنی وردپرس زیادی برای بهینه سازی موبایل پیدا کنید، اما اکثر آنها مخرب هستند و احتمالا وب سایت شما را خراب می کنند. بنابراین، در این مقاله سعی داشتیم تا چند پلاگین مطرح را به شما معرفی کنیم .

WPtouch

این یکی از محبوب ترین افزونه های وردپرس است و قطعا دارای نرخ بیشترین دانلود هاست. برای شروع، WPtouch یک نسخه موبایل وب سایت برای شما فراهم می کند که به صورت خودکار آزمون گوگل Google را منتقل می کند. همچنین اطمینان حاصل می کند که وب سایت به طور کامل برای جستجوگرها بهینه سازی شده است. بنابراین، شما لازم نیست که در مورد رتبه بندی خود نگران باشید.

این به شما اجازه می دهد وب سایت تلفن همراه خود را از طریق پنل سفارشی سازی خود بدون نیاز به هیچ تغییری در وب سایت دسکتاپ خود تغییر دهید.

Any Mobile Theme Switcher

این پلاگین سازگار با سیستم عامل iOS، Android، Windows و  Blackberry است، هر کدام از Theme Switcher به شما اجازه می دهد تم های مختلف را برای هر مرورگر تلفن همراه انتخاب کنید . این پلاگین به طور خودکار مرورگری را که توسط بازدید کننده مورد استفاده قرار می گیرد شناسایی می کند و.
این پلاگین  حتی می تواند صفحه های مختلف صفحه نمایش برای دستگاه های مختلف تلفن همراه را نشان می دهد.

Jetpack by WordPress.com

با بیش از ۱ میلیون دانلود، Jetpack یکی از بهترین افزونه های وردپرس است. این کار باید بدون توجه به وب سایت شما اجرا شود. این افزونه یک رابط ساده و تمیز برای بازدیدکنندگان تلفن همراه شما ارائه می دهد. پلاگین بسیار سبک وزن است، بنابراین زمان بارگذاری وب سایت تلفن همراه بسیار کم است.

افزونه همراه با مجموعه ای کامل از ویژگی های بهینه سازی وردپرس است که شامل یک موضوع تلفن همراه است . این افزونه بسیار بزرگ است .

WordPress Mobile Pack

در حال حاضر، این افزونه متفاوت از موارد ذکر شده در بالا است. در حالی که این افزونه ها یک نسخه موبایل از وب سایت شما را ایجاد می کند، وردپرس Mobile Pack وب سایت شما را به یک برنامه وب همراه تبدیل می کند. این پلاگین با اندروید و iOS سازگار است.

برنامه وب موبایل شما به اندازه صفحه نمایش حساس خواهد بود. این تجربه با انیمیشن مایع و پیمایش آسان صاف است. این پلاگین به شما امکان می دهد صفحات خاصی از وبسایت خود را که می خواهید در برنامه وب همراه خود نشان دهید انتخاب کنید. شما همچنین می توانید رنگ و فونت تم که انتخاب کرده اید سفارشی کنید.

این پلاگین به راحتی با Google Analytics هماهنگ شده است.

WP Mobile Edition

این پلاگین وردپرس هوشمند با بهینه سازی تلفن همراه به طور خودکار اگر بازدید کننده شما در صفحه وب موبایل شما یا صفحه وب دسکتاپ قرار بگیرد ، شناسایی می کند ، این افزونه سپس به تم اصلی وردپرس تبدیل می شود و یک موضوع تلفن همراه را بارگیری می کند.

WP Mobile Edition به بازدیدکنندگان اجازه می دهد بین موضوع اصلی یا موضوع های دیگر ،تلفن همراه را انتخاب کنید و در زمان دفعات بعدی آنها را انتخاب می کند. این افزونه همچنین از نیازهای سئو شما مراقبت می کند. این بهینه سازی وب سایت را به طور خودکار بهینه سازی می کند. همچنین با یک آگهی همراه مجهز شده است، همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که یک اسکریپت تبلیغاتی قرار دهید و در آنجا بر روی صفحه نمایش تلفن همراه بازدید کننده خود قرار دهید.

همچنین سازگار با سیستم عامل های iOS، Android و Windows Phone ، WP Mobile Edition است .

امیدوارم این مقاله هم براتون مفید واقع شده باشه موفق باشید .

مهرنوش دهقانی