وردپرس یک CMS قدرتمند و محبوب برای تقریبا تمام انواع وب سایت ها است. اما درباره ایجاد محتوا چقدر میدانید؟ نوشتن یکی از مهمترین جنبه های یک وب سایت به ویژه برای مترجمان آزاد، صاحبان کسب و کار کوچک و افراد میباشد.

یکی از مسائلی که اکثر نویسندگان با وردپرس دارند همین نحوه نگارش در وردپرس میباشد که آن ها ای=بتدا متن را در جای دیگر تولید و سپس آن را به وردپرس منتقل میکنند.بیایید ببینیم وضعیت چگونه می تواند بهبود یابد. آیا می توانیم به طور مستقیم در وردپرس بنویسیم؟ آیا می تواند به ما برای ایجاد یک فرآیند ایجاد صافی صحیح کمک کنید؟ ما بدون شک به پلاگین هایی نیاز خواهیم داشت. در این مقاله، ما به برخی از ابزارها و راهنمایی های جالب برای ارتقای تجربه نوشتن وردپرس اشاره خواهیم کرد .با ما همراه باشد …

چگونگی بهبود نوشتار در وردپرس

نحوه نشانه گذاری

نحوه جایگذاری نشانه – یک نوع زبان نشانه گذاری متن ساده میباشد – که باعث افزایش بهره وری نیز میشود. اما بسیاری از شکایات از وردپرس وجود دارد که Markdown توسط هسته WordPress پشتیبانی نمی شود. خوشبختانه چند مرحله ساده وجود دارد که می توانیم از آن استفاده کنیم.

اول، شما باید از ویرایشگر تصویر خلاص شوید. هیچ چیز به خصوص در مورد ویراستار بصری بد نیست، اما تعویض بین حالت (ویژوال و متن) می تواند نشانه گذاری شما را خراب کند، بنابراین فقط بایستی آن را غیرفعال کنید. این عمل را می توانید در تنظیمات پروفایل کاربری خود انجام دهید.

در مورد سایت های چند نویسنده شاید بخواهید آن را برای همه کاربران در یک زمان حذف کنید. این عملکرد را میتوانید با یک فیلتر ساده انجام دهید

هر کسی که تا به حال چیزی بیش از یک صدای جیر جیر نوشته است، می داند که چقدر زمان لازم برای آماده سازی متن برای انتشار است. خطاهای تصادفی، کاراکترهای خاص، کلمات تکراری؛ موانع زیادی بین شما و یک نوشته خوب نوشته شده وجود دارد.شما می توانید از پلاگین After Deadline برای تصحیح نوشتن خود استفاده کنید زیرا این افزونه از هوش مصنوعی برای بررسی املا، سبک و دستور زبان در WordPress استفاده می کند .

این افزونه یک متاباکس ساده ایجاد می کند که در آن شما می توانید یک کلمه را تایپ کنید و بلافاصله نتایج را بدون خروج از صفحه ببینید. تنها مشکل این پلاگین این است که از اخرین بروزرسانی آن خیلی زمان میگذرد .

پلاگین Helper Charactersیکی دیگر از پلاگین های بهبود روش نوشتاری در وردپرس میباشد .این پلاگین دارای ابزار ها و کارکتر های زیادی از جمله علامت ها ، نقل قول ها ،ماتریس ها و… میباشد که کار شمارا برای نوشتن تسهیل میکند .

یکی از بهترین عملکردهایی که در بیشتر مقالات اشاره شده ،نحوه صحیح ساختار نوشتاری در وردپرس میباشد که بسیار مهم است .همانطور که میدانید اگر مرحله تولید محتوا به خوبی عمل کند نتنها سایت شما با افزایش تعداد بازدیدکنندگان مواجه میشود بلکه ارزش و درجه کیفیت سایت افزایش مییابد .بنابراین بهتر ایت که در انتخاب پلاگین برا این مورد با ملاحضه عمل کنید . در این مقاله هدف معرفی ۲ پلاگین معروف بود که دارای ویژگی های بسیار خوبی نسبت به بقیه میباشند .

امیدوارم مفید واقع شده باشه موفق باشید .

عفیفه خدنگی