نمایش تیم کاری وب سایت با افزونه My Team Showcase در وردپرس

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت کاربران همیشگی مارکیو امروز قصد دارم تا به یکی از افزونه های مهم و کاربردی برای سایت های وردپرس بپردازیم.حتما در وب سایت های بسیار مختلفی مشاهده نموده اید که مدیریت آن سایت توسط یک تیم یا چند نفر اداره می شود و فقط یک نفر آن را مدیریت نمی کند.در چنین وب سایت هایی لازم می شود تا قسمتی از صفحه سایت را برای معرفی افرادی که آن سایت را مدیریت می کنند و سابقه های آن ها در کار های روزمره اختصاص دهند.

در این مقاله از وب سایت مارکیو می خواهیم به معرفی افزونه پیشرفته ای برای وب سایت های وردپرسی که، این قابلیت را دارد تا کاربران بتوانند معرفی نامه ای از تیمی که مدیریت سایت را برعهده دارند، در سایت خود برای مخاطبان به نمایش درآورند. افزونه My Team Showcase یک افزونه حرفه ای و کاربردی برای وردپرس می باشد که شما را در ایجاد بخش اعضای تیم سایت وردپرسی خود یاری می نماید . این افزونه با نمایش اعضای تیم به شکلی زیبا جزو یکی از برترین افزونه های نمایش اعضای تیم برای وردپرس می باشد . در ادامه این مطلب با ما و برخی از ویژگی و قابلیت های افزونه My Team Showcase همراه باشید…

افزونه My Team Showcase

برخی از ویژگی و قابلیت های افزونه My Team Showcase برای وردپرس :

  • قابلیت نمایش اعضای تیم در سایت
  • قابلیت نمایش نام و مشخصات فردی اعضا
  • قابلیت رزومه اعضا
  • قابلیت نمایش توانایی ها و تخصص ها به صورت نمودار
  • و …

اگر قصد دارید تا اعضای تیم مدیریت سایت خود را بر نمایش عموم مرم درآورید، پیشنهاد مارکیو به شما استفاده از افزونه My Team Showcase می باشد.

Share:

Leave a پاسخ

خدمات سئو و پشتیبانی سایت

خدمات سئو و پشتیبانی سایت

پکیج کامل آموزش طراحی قالب وردپرس

پکیج کامل آموزش کدنویسی و طراحی قالب وردپرس

دوره جامع آموزش سئو سایت

دوره آموزش حرفه ای سئو سایت

دوره کامل آموزش گوگل ادز

دوره حرفه ای آموزش گوگل ادوردز